w ,

5 powodów, dla których powinieneś nosić zegarek

Elegancki zegarek na rękę nie służy tylko do odczytywania godziny, ale przede wszystkim jest jednym z akcesoriów, dzięki którym możemy wyrazić swoją osobowość. Wielu może pomyśleć, że w dobie smartfonów zegarek może być zbędny, ponieważ godzinę możemy odczytać na telefonie.

Czy aby na pewno? Oto 5 powodów, dla których zawsze powinieneś nosić swój zegarek.

1# Wygoda

Aby zobaczyć, która jest dokładnie godzina, potrzebujesz wygrzebać telefon z torebki albo z kieszeni co nie rzadko zajmuje sporo czasu, a w dodatku możesz sprawdzając godzinę zostać wciągnięty przez smartfon w inne rzeczy tracąc kolejne cenne minuty.

2# Funkcjonalność

Głównym zadanie zegarka jest pokazywać godzinę. Czy aby na pewno twój telefon jest w stanie Ci to zapewnić 24/7 ? A co jeśli bateria padnie? Jeśli uważasz, że czas jest bardzo ważny, to będziesz wiedział, dlaczego nurkowie, piloci, lekarze oraz służby mundurowe to właśnie na zegarku polegają bardziej niż na telefonie.

3# Styl

Noszenie eleganckiego zegarka jest bardzo stylowe. Dobrze dobrany zegarek doda każdej twojej kreacji elegancji i szyku.

4# Rzemiosło

Niestety technologia przegrywa z precyzyjnym rzemiosłem. Ręcznie, starannie robione zegarki to małe dzieła sztuki i niejednokrotnie ważna w naszym życiu pamiątka.

 

5# Zmienia Twoją relację z czasem

Jest wielu ludzi, którzy są praktycznie zakochani w swoich zegarkach, nie lubią się z nimi rozstawać. Noszenie zegarka może sprawić, że czas stanie się dla Ciebie ważny, że zaczniesz doceniać każdą chwilę i czerpać z niej najwięcej jak to możliwe.