w ,

Jak zwrócić na siebie uwagę kobiety?

Jeśli chcesz, aby jakaś kobieta zwróciła na Ciebie uwagę, to koniecznie przeczytaj ten krótki artykuł.

Rozgrzewka

Zanim przejdziesz do działania, rozgrzej atmosferę. Wokół Ciebie są tysiące kobiet i na odwrót, wokół tej jednej, na której chcesz zrobić wrażenie, też jest wielu innych mężczyzn. Jak sprawić, żeby to właśnie na Ciebie zwróciła uwagę? Wszystko skupia się na tym, aby swoich wrogów eliminować subtelnie i powoli zachowując przy tym bezpieczną pozycję.

Postawa

Zachowaj świadomość swojej postawy niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.
Pamiętaj, że zawsze będzie jakaś kobieta, która akurat Cię obserwuje, jeden zły ruch i koniec, tracisz jej zainteresowanie. Bądź wyprostowany i idź tak, jakbyś właśnie wracał z wygranej bitwy. Postawa zwycięzcy to postawa, na którą każda kobieta zwróci uwagę, gdyż każda kobieta podświadomie właśnie takiego mężczyzny szuka.

Wygląd

Jak możesz dać do zrozumienia właśnie tej kobiecie, że chcesz, aby zwróciła na Ciebie uwagę? Nie potrzebujesz świecących billboardów ani fajerwerek, wystarczy tylko Twoje spojrzenie. To spojrzenie, które powoduje, że pod nią ugną się kolana i już nie będzie mogła przestać na Ciebie patrzeć. Zanim wypracujesz w sobie to spojrzenie, to radzimy nie nadużywać go w towarzystwie nieodpowiednich kobiet. Najpierw poćwicz przed lustrem. Patrz na siebie tak, aż zauważysz, że w Twoim spojrzeniu pojawi się to coś, co mówi, „Rany, ale jestem boski”.