w ,

Jak sprawić, że to On napisze pierwszy, choć wcale nie ma na to ochoty

Wiedza jak sprawić, żeby to on odezwał się pierwszy, jest bardzo przydatna, bo wtedy nie musisz się zastanawiać co do niego napisać. Przeczytaj sposoby, które mogą Ci pomóc w osiągnięciu tego celu.

1# Przestań być dostępna.

Trzymaj się na dystans. Nie odpowiadaj na wszystkie zaczepki, spraw, aby on pomyślał, że jesteś mocno zajęta i, że nie masz czasu odzywać się pierwsza.

2# Daj mu powód, żeby napisał pierwszy.

Po co miałby do Ciebie pisać. Pomyśl o wszystkim, co może sprawić, że napisze pierwszy oprócz tego, że Cię lubi. Może udostępnij coś, czym on się interesuję. Zaciekaw go.

3# Dogaduj się z jego znajomymi.

To może go zainteresować, że znasz jego znajomych i dobrze się z nimi dogadujesz. Im lepiej się znasz z ludźmi, z którymi on się przyjaźni, tym większa szansa, że on w końcu odezwie się pierwszy.

4# Daj mu powód, żeby Cię zapamiętał.

Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, żeby odezwał się pierwszy, to daj mu powód, żeby nie mógł o Tobie zapomnieć. Kiedy jesteście razem i czas się pożegnać postaraj się, aby on nie mógł przestać o Tobie myśleć, a wtedy na pewno napisze.

5# Przestań pisać do niego pierwsza.

Niech zatęskni, przestań się odzywać pierwsza. Dobrym sposobem jest też pozostawić rozmowę tak, aby wydawała się niedokończona i rzucić tak od niechcenia, żeby odezwał się do Ciebie później, i jeśli uda Ci się go zaciekawić to sukces gwarantowany.