w

Facet marzeń – czym się kierować wybierając partnera życiowego?

Oczywiście możesz powiedzieć, że TO się czuje. I od razu wiesz, że to ten jedyny facet. Potem jednak przychodzi prawdziwe życie i stwierdzasz, że jednak nie wszystko poszło tak jak pierwotnie myślałaś. Poznając kogoś zwracaj uwagę na szczegóły. To ważne, bo jeżeli to będą dobre cechy (przyzwyczajenia itd.), to masz szansę na piękną relację do końca życia. Bo chyba właśnie o to chodzi, prawda?

para

Poczucie humoru

Jeżeli facet będzie miał poczucie humoru, to wspaniale! Istnieje wówczas bardzo duża szansa, że po prostu nie będziesz się nudzić, a podczas kłótni szybko rozładujecie atmosferę. Pamiętaj jednak, że nie chodzi o to, abyś szukała w swoim życiu komika idealnego, który potrafi rozbawić wszystkich w każdej sytuacji. Chodzi o takiego, przy którym Ty będziesz często śmiać się i uśmiechać.

Wygląd to (nie) wszystko

Oczywiście wygląd to nie wszystko. Nie da się jednak ukryć, że zwracamy uwagę na fizyczność. W końcu to ona przyciąga nas w pierwszej kolejności. Nie daj się jednak zwieść. Jeżeli będziesz szukać pana idealnego (z wyglądu) to potem może się okazać, że przeoczyłaś ważne elementy jeżeli chodzi o wnętrze.

Pasja – tak, tak, tak!

Facet z pasją to facet, który potrafi się sobą zająć i taki, który będzie usatysfakcjonowany. Jeżeli ma hobby, to jest duża szansa, że ma bogate wnętrze. Podobno istnieją nawet badania, które wskazują, że mężczyźni z pasją… to często lepsi kochankowie od tych, którzy nie fascynują się żadną dziedziną. To chyba ważny argument, prawda?

Relacje z innymi

Wybieraj faceta, który ma raczej dobre relacje z innymi ludźmi. Jeżeli dobrze żyje z rodziną, kolegami z pracy, znajomymi, sąsiadami itd. to jest duża szansa, że jest dobrym człowiekiem. Osoba, która jest skłócona ze wszystkimi lub z wieloma osobami może okazać się toksyczna, a to bardzo źle odbija się nie tylko na Twojej relacji, ale przede wszystkim na Tobie.

Szacunek do innych

Ten punkt bardzo wiąże się z tym wyżej. Zwracaj uwagę, jak dany facet zachowuje się w restauracji czy w innym miejscu, gdzie ma do czynienia z obcymi ludźmi. Czy ma do nich szacunek? Czy ładnie się do nich odzywa, czy pokazuje swoją „wyższość”? Takie niuanse bardzo świadczą o człowieku.

Co warto dorzucić do tej listy? 🙂

Sprawdź także: Czy jesteś współzależna w związku? Te znaki świadczą o tym, że tak!