w ,

Co mówi o nas nasz ubiór?

Sposób, w jaki się ubieramy, może wiele o nas powiedzieć. Czasami możemy nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że podświadomie chcemy przekazać innym (lub sobie samym!) nasz nastrój czy uczucia. Nasz styl ma więc ogromne znaczenie.

Co chcesz powiedzieć o sobie innym?

Ubrania mogą być czymś znacznie więcej niż tylko okryciem i źródłem ciepła. Już na początku XX wieku powstały teorie naukowe, które twierdziły, że wyczucie mody idzie w parze z dobrym gustem oraz bogactwem.

Wybór odpowiedniej stylizacji to także sposób na pokazanie siebie jako indywidualnej jednostki. Żyjemy w ogromnym, zglobalizowanym społeczeństwie, dlatego też część z nas odczuwa dużą potrzebę wyróżnienia się. Ubrania sprawiają, że możemy uzewnętrznić światu naszą osobowość. Pokazać, jaki styl do nas przemawia i z czym się utożsamiamy.

W dzisiejszych czasach również firmy odzieżowe chcą być kojarzone z konkretnym sposobem życia. Oto kilka marek, które starają się poprzez projektowane przez siebie ubrania przekazać coś więcej.

marka fila kolekcja od answear
marka fila kolekcja od answear | fot. partnera

Kolekcja marki Fila

Chociaż niektórzy mogą nie znać nazwy, większość ludzi wie, jak wyglądają ubrania i obuwie marki Fila. Znana jest z prostych ubrań i butów, które można ubierać na większość okazji. Pomimo że Fila istnieje od 1911 roku, nieprzerwanie wyrabiając sobie zaufanie wśród klientów, marka ta odnotowała ostatnio wielki powrót i wydaje się, że w najbliższym czasie pozostanie bardzo popularna. Głównie za sprawą tego, że przykłada dużą wagę do jakości swoich ubrań i używa wysokiej jakości tkanin, co można zauważyć już przy pierwszym kontakcie. Kolekcja marki Fila zawiera również sportową odzież – nie znaczy to jednak, że tylko sportowcy mogą zaopatrywać się w jej produkty. Wiele minimalistycznych i swobodnych ubrań tej marki nadaje się do wielu outfitów i eksperymentowania ze Swoim stylem, dzięki czemu można nazwać ją uniwersalną marką dla każdego. Warto pamiętać, że producenci kierują swoje produkty zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, nie pomijając przy tym najmłodszych. Przez co pewne jest, że niezależnie od płci czy wieku, można ubierać się w ubrania marki Fila i mieć przy tym satysfakcję dobrze wydanych pieniędzy.

odzież od hollister
odzież od hollister | fot. partnera

Hollister – informacje na temat marki i ubrań

Hollister jest siostrzaną marką Abercrombie i jest równie dobrze znana na całym świecie. Chociaż ubrania projektowane przez markę Hollister wyróżniają się nieskomplikowaną estetyką, każdy jest w stanie znaleźć coś dla Siebie. Podobnie jak Abercrombie, Hollister sprzedaje odzież codzienną, taką jak dżinsy, szorty, t-shirty, bluzy z kapturem, bluzy z okrągłym dekoltem, stroje kąpielowe, skarpetki, odzież wierzchnią i bieliznę answear.com/m/hollister-co, a także ma linię zapachów zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Hollister jest skierowany do młodszej grupy osób — nastolatków, jednak nadal istnieją sposoby na włączenie elementów odzieży Hollister do swojej garderoby, nawet jeśli już nie jesteś nastolatkiem. Niektóre elementy garderoby w stylu Kalifornijskim, które bezproblemowo wpasują się w Twoją istniejącą garderobę, to kurtki w różnych kolorach, koszulki z okrągłym dekoltem, flanelowe bluzy z kapturem lub casualowe szorty. Osoby, które lubią ubierać się elegancko i bardziej szykownie, również mogą znaleźć coś dla Siebie! Hollister często wypuszcza coś „ekstra”, dlatego warto przyjrzeć się bliżej produktom takim jak wyjściowe bluzki i sukienki, czy cały szereg swetrów w różnych kolorach. Do tego marka Hollister znana jest z wysokiej jakości dżinsów i bezproblemowo nadaje się na prezent dla bliskich, jeżeli zależy nam na jakościowym i ciekawym prezencie.

*materiał Partnera