w

Chcesz, by ona Cię uwielbiała? Wprowadź w życie te 6 zasad

Dopiero zaczynasz spotykać się z dziewczyną, albo jesteś już w krótszym bądź dłuższym związku? To nie ma znaczenia. Tak naprawdę na każdym etapie powinieneś starać się tak samo. Utrzymanie przy sobie wspaniałej kobiety wbrew pozorom nie jest takie proste. Jeśli jest lojalna i wierna to możesz zostać długo. Ale czy będzie szczęśliwa? Przecież nikt nie chce być z osobą, która nie czuje się dobrze przy naszym boku. Sprawdź, co zrobić, by Twoja kobieta Cię uwielbiała.

Te porady sprawdzą się również doskonale w momencie, gdy będziesz się starać o kobietę swoich marzeń. Jeżeli ona wpadła Ci w oko, albo się w niej zakochałeś, to na pewno zależy Ci na tym, aby ona też wpadła po uszy. Co zrobić, by kobieta się w Tobie zakochała? Oto 6 porad od doświadczonych kobiet. To informacje z pierwszej ręki!

Róże
fot. pexels.com

Noś spodnie w tej relacji

Nie chodzi o to, że masz być dominującym samcem, który nie pozwala na to, by kobieta miała własne zdanie. Wręcz przeciwnie! Bądź szarmancki, kulturalny, ale też prowadź. Tak jak w tańcu. Prowadź tę relację tak, aby wszystko przebiegało tak, jak należy. To ważne, by Twoja partnerka czuła się pewnie i bezpiecznie. Facet musi działać. To podoba się większości kobiet.

Bądź pozytywną osobą

Nie narzekaj, staraj się uśmiechać i cieszyć się codziennymi chwilami. Oczywiście nie o to chodzi, byś zaraz zmieniał swój charakter. Pamiętaj jednak, że tzw. „bad boys” podobają się kobietom, ale tylko… w filmach. Niekoniecznie w prawdziwym życiu.

Bądź zaradną osobą

Prawdziwy facet potrafi poradzić sobie z problemami. Wie czego chce zawodowo, rozwija się, jest niezależny finansowo. I znowu – nie chodzi o to, że masz być „zimny od pieniędzy”. Ważne jednak jest to byś w pełni radził sobie z tym dorosłym życiem. Kobiety, choć mogą dawac dowód czemuś innemu, nie lubią facetów, których celem jest tylko leżenie przed telewizorem.

Mów, ale też słuchaj

Wiele ludzi lubi opowiadać o sobie. Jeżeli Ty też należysz do tego grona, to fajnie. Pamiętaj jednak, żebyś też słuchał drugiej strony i odnosił się do tego, co ma do powiedzenia.

Nie bój się dotyku

Dotyk, oczywiście ten z wyczuciem, ma ogromne znaczenie w relacji. Nie chodzi o to, by rzucić się na partnerkę, ale subtelnie ją dotknąć, np. podczas rozmowy. To nic innego jak doskonałe dopełnienie konwersacji.

Zaspokajaj ją

Nie ma co owijać w bawełnę – sprawy łóżkowe to podstawa w związku. Podobnie jak zaspokojenie każdej ze stron. Faceci zazwyczaj łatwiej osiągają orgazm, niestety często nie liczą się z partnerką. A warto wiedzieć, że osiągnięcie orgazmu przez kobietę jeszcze bardziej przywiązuje ją do faceta. Pamiętaj o tym!

Dorzuciłbyś coś do tej listy?

Zobacz także: Gdy wybucha kłótnia. To warto zrobić od razu po!