w ,

5 znaków, które On wysyła, jeśli jest Tobą zainteresowany

Znalezienie osoby, którą naprawdę lubimy i z którą chcemy spędzać czas, nie jest łatwe, ale nawet gdy to się w końcu uda to, skąd mamy wiedzieć, że ta osoba też nas lubi.

Oto 5 znaków, które on nieświadomie wysyła a po których możesz poznać, że jest Tobą zainteresowany.

1# Kiedy przychodzi, to zawsze Ci coś przynosi

Nie mówimy tutaj oczywiście o drogich prezentach tylko o drobnych rzeczach takich jak na przykład Twoja ulubiona kawa albo coś słodkiego. Masz wrażenie, że On zawsze pojawia się dokładnie z tym, czego w danej chwili potrzebujesz. Dzieje się tak dlatego, że Cię słucha, wie co lubisz, a czego nie.

2# Prawi komplementy

Masz wrażenie, że cały czas zasypuje Cię komplementami. To dlatego, że najwyraźniej wpadłaś mu w oko i w ten sposób próbuję Cię zdobyć.

3# Utrzymuję kontakt wzrokowy

Po tym, jak ktoś patrzy na Ciebie, można poznać czy jest Tobą zainteresowany. W dzisiejszych czasach ludzie często unikają kontaktu wzrokowego no, chyba że są na prawdę zainteresowaniu osobą w otoczeniu, której przebywają.

4# Chce wiedzieć o Tobie wszystko

Jeżeli ktoś Cię naprawdę lubi to będzie chciał wiedzieć wszystko o Tobie. Będzie chciał spędzać z Tobą czas, tak jak Ty chcesz i będzie czerpał z tego przyjemność.

5# Słucha, co niego mówisz

Jeżeli mówisz do kogoś, kto na prawdę Cię lubi, to szybko zauważysz, że Jego uwaga nie jest podzielona. Masz wrażenie, że słucha Cię całym sobą bez zerkania na telefon w tym samym czasie.