w

Zaczynasz nowy związek? Skup się na tych 5 poradach!

Zacząłeś spotykać się z nową dziewczyną? Czujesz, że ten związek może okazać się naprawdę poważny? Gratulacje! To teraz weź sprawy w swoje ręce i… postaraj się! Oto 5 ważnych porad, które każdy facet powinien wdrożyć na początku nowej relacji.

szczęśliwa para
Fot. Pexels.com

Uśmiechaj się! Związek to szczęście!

Banał? Pewnie tak to brzmi, ale uwierz, że pozytywne nastawienie do świata pomoże w dobrym rozwinięciu Twojej nowej relacji. Żadna kobieta nie chce przebywać z wiecznie naburmuszonym gościem, który ciągle się czegoś czepia. Ciesz się życiem razem z drugą połówką. Zobaczysz, świat jest piękny!

Bierz sprawy w swoje ręce

Kobiety uwielbiają facetów stanowczych i podejmujących decyzję. Oczywiście nie chodzi o to, aby narzucać jej swoje zdanie, ale powiedzmy, że ona nie jest zdecydowana, gdzie chciałaby iść na sobotnia kolację, to przejmij stery. Zaproponuj coś konkretnego i tam zabierz swoją wybrankę. Drobiazg, który na pewno jej zaimponuje.

Słuchaj jej

Oczywiście nie chodzi o to, aby Twoja nowa wybranka mówiła bez ustanku. Wiadomo, że kompletnie nie o to chodzi. Pilnuj się jednak, by nie mówić non stop. Relacja to rozmowa, czyli też słuchanie drugiej strony.

Dotyk czyni cuda

Dotykają ją często. Niech będą to nawet mimowolne gesty, np. chwycenie ją za rękę, gdy siedzicie w kinie albo u znajomych na grillu, pogłaskanie po policzku podczas zakupów itd. Jesteśmy na 90% pewni, że jej się to spodoba. A jeśli nie to na bank to wyczujesz 🙂

Dbaj o nią w łóżku

Wiadomo, że jak związek, to też sprawy łóżkowe. Zazwyczaj na początku relacji jest magicznie, ale mimo to nie zapominaj, by zawsze pilnować, by ona osiągnęła szczyt. Rozkosz u kobiety bardzo mocno związana jest z uczuciami. A to oznacza, że jeśli odpowiednio zadbasz o wybrankę, to ona obdarzy Cię uczuciem.

Co dorzuciłbyś do tej listy? Relacja to starania obydwu stron. Nie oczekuj tylko od niej zaangażowania, ale przede wszystkim od siebie. Zobaczysz, że ona odwzajemni to zaangażowanie. Będzie pięknie!

Powodzenia!

Zobacz także: 5 rzeczy, w których nie musicie się zgadzać, aby stworzyć udany związek