w

Wieczni chłopcy. Dlaczego kobiety tak ich pragną?

Tajemnica przyciąga. Szczególnie jeśli wydaje się nam, że jest za nią ukryty prawdziwy skarb. Często jednak możemy spotkać tam jedynie kurz, pajęczyny i ciemność.

Mężczyźni nazywani mianem „wiecznych chłopców” często zaskakują swoją skutecznością. Kobiety które przyciągają są różne. Młode, pełne idei i nadziei na zmianę świata. Posiadające bagaż życiowy, który niekiedy bardzo je przytłacza. Wyzwolone i świadome siebie, swoich potrzeb, z otwartością na nowe.

Co je łączy?

Zachwyt nad beztroską.

Wiele z kobiet, w głębi swojego serca, marzy o mężczyźnie niczym z filmu. Zakochany, wręcz zaślepiony miłością, ma pisać wiersze i stać w deszczu, całując do utraty tchu. Wieczny chłopiec potrafi zapewnić tego typu rozrywkę. Potrafi także sprawić, że poczujesz się kochana, jedyna w swoim rodzaju i niezastąpiona.

Gdzie zatem jest haczyk?

W długości tych atrakcji.

Przeżywane emocje są intensywne, pełne i chciałoby się rzec nierzeczywiste. Szybko jednak ulatują wraz z ich wysłannikiem. Panowie będący Piotrusiami Panami nie potrafią stworzyć związku opartego na miłości, zaufaniu i partnerstwie. Potrzebują wrażeń, zabawy i wybuchu endorfiny. Niestety, poszukują tego kosztem złamanego serca swej wybranki.

Tacy mężczyźni są toksyczni. Wiara w to, że miłość ich uleczy jest bardzo błędna i dotkliwie krzywdzi. Jeśli więc jesteś w takiej relacji obserwuj ją i staraj się od niej uwolnić.

To trudny, bolesny i wymagający proces, lecz sama zobaczysz, że zakończy się on pozytywnie.