w

Wciąż czekasz na miłość, ale samotność Ci doskwiera? Jak być szczęśliwą singielką?

Od jakiegoś (byś może dłuższego) czasu jesteś singielką. Czujesz się przez to jakaś… wybrakowana, niepełnowartościowa. Uważasz, że tylko bliska obecność ukochanego mogłaby naprawić Twoje poczucie wartości i dodać Ci skrzydeł. Nie uzależniaj jednak swojego szczęścia od statusu związku! Jeśli nie będziesz szczęśliwa sama ze sobą, to w związku też nie będziesz. Jak być szczęśliwą singielką?

Korzystaj z życia – bez wyrzutów sumienia

Idealną sytuacją jest ta, w której Ty i partner podzielacie swoje zainteresowania. W większości przypadków trudno pogodzić zamiłowania obu stron w 100%. Nie będąc w związku, możesz realizować się w pełni. Imprezy, wędrówki po górach, spływy kajakowe, jazda konna, skoki na bungee… Możesz robić to kiedy chcesz i tyle razy w ciągu tygodnia/miesiąca, ile Ci się podoba. I nikt nie będzie miał żalu, że traktujesz życie niepoważnie.

Zawieraj nowe znajomości – póki nikt nie będzie o to zazdrosny

Poznawaj nowe koleżanki, ale także kolegów. Każda znajomość wnosi coś do życia i czegoś uczy. Dlatego im więcej wartościowych znajomych, tym bardziej poszerzamy swoje horyzonty, zyskujemy nowych przyjaciół i uczymy się siebie. Będąc singielką możesz mieć kilku bliskich przyjaciół płci męskiej i popijać z nimi koleżeńskie drinki – i nikt nie będzie zazdrosny. Kto zresztą wie, może to właśnie do któregoś z nich serce zabije Ci szybciej?

Rozwijaj swoje talenty i hobby

Każdy związek to słodkie, ale jednak zobowiązanie względem drugiej osoby. Zamieszkując razem i z czasem zakładając rodzinę, nie będziesz mieć już tyle czasu na rozwijanie swoich pasji, co teraz! Zamiast więc wracać z pracy i padać na kanapę z paczką chipsów, rozmyślając o tym, że jest Ci źle samej, wyjdź do ludzi. Razem róbcie to, co sprawia wam największą frajdę!

Jeśli będziesz czuć się dobrze sama ze sobą, będziesz szczęśliwsza również w związku.