w ,

To, co pierwsze zobaczysz na obrazku, może opowiedzieć o najlepszych cechach Twojego charakteru

Otwarta książka

Jeżeli jako pierwsza rzuciła ci się w oczy książka, to jesteś osobą, która kocha zdobywać nową wiedzę. Jesteś bardzo inteligenty i każdą chwilę wykorzystujesz na nauczenie się czegoś nowego.

Róża

Jeżeli jako pierwsze zobaczyłeś róże, oznacza to, że jesteś osobą o niezwykle wysokim poczuciu estetyki. Uwielbiasz otaczać się pięknymi przedmiotami oraz masz doskonałe poczucie stylu.

Położony krzyż

Położony krzyż oznacza, że jesteś osobą bardzo kreatywną. Twoja wyobraźnia jest doskonale rozwinięta a twoje pomysły zawsze najlepsze.

Balony

Jesteś wolny. Nie lubisz, kiedy ktokolwiek Ci cokolwiek narzuca. Chodzisz własnymi ścieżkami i wyznaczasz własne szlaki.

Serce

Jeżeli to serce wpadło Ci jako pierwsze w oko oznacza to, że swoje serce zawsze innym na dłoni. Niestety czasami przez to cierpisz.

Lew

Jesteś osobą bardzo odważną. Starannie dobierasz sobie znajomych, ponieważ twój tok rozumowania nie jest łatwy do zrozumienia dla innych.

Uśmiech

Oznacza to, że masz niesamowite poczucie humoru. Nie tylko potrafisz wszystkich rozbawić, ale również łatwo Ci przyjmować krytykę, ponieważ każdą potrafisz obrócić w sarkastyczny żart.

Krawat

Jeżeli był to krawat oznacza to, że jesteś osobą, która ma swoje zasady i zawsze się ich trzyma. Pomimo, że te zasady wcale nie są takie jak te społecznie akceptowane.