w

7 sygnałów, świadczących o tym, że On Cię naprawdę kocha

Kochasz go ponad życie. Nie wyobrażasz sobie bez niego przyszłości. Ba! Ty zupełnie nie potrafisz przestać o nim myśleć! Masz wrażenie, że mogłabyś mu oddać wszystko, a każde kolejne spotkanie jest dla Ciebie niczym ulubiony smak pralinki. Kiedy go widzisz uśmiech nie schodzi Ci z ust i chcesz, aby ta chwila trwałą wiecznie.

Jednak zastanawiasz się, czy z jego strony to też jest prawdziwa miłość?

Czy on Cię naprawdę kocha? Wskazujemy na sygnały, które niepodważalnie świadczą o miłości z jego strony!

On mógłby rozmawiać z Tobą przez całą wieczność

Kiedy jesteście w sobie zakochani, to tematy do rozmów właściwie nie mają końca. I chociaż cisza w zupełności Was nie krępuje, to bardzo mocno chcecie poznać siebie wzajemnie. Kiedy więc on chętnie poświęca nawet po kilka godzin dziennie na rozmowy z Tobą i przez to rezygnuje ze swoich obowiązków lub przyjemności to wiedz, że z jego strony to coś bardzo poważnego.

Prawdziwa miłość – on nie może oderwać od Ciebie wzroku

Często przyłapujesz go na tym, że się po prostu na Ciebie patrzy? Zakochany mężczyzna jest zachwycony każdym centymetrem ciała swojej kobiety, nie może od niej oderwać wzroku i wcale się tego nie wstydzi. Dodatkowo często prawi komplementy.

prawdziwa miłość

Dba o Ciebie

Kiedy on codziennie upewnia się, czy się wyspałaś, czy zjadłaś śniadanie i czy przypadkiem nie zapomniałaś drugiego do pracy, a w dodatku każde Ci nosić czapkę, ciepłe buty i szalik, to znaczy, że się o Ciebie martwi i chce dla Ciebie jak najlepiej.

Zawsze możesz na niego liczyć

Twój facet zawsze odbiera telefony od Ciebie lub oddzwania zaraz po nich, zawsze odpisuje na wiadomości i nigdy nie odmówił Ci pomocy, a do tego ma „radar”, dzięki któremu wyczuwa, kiedy go najbardziej potrzebujesz? To znak, że nie możesz go wypuścić z rąk!

Prawdziwa miłość – on spędza z Tobą każdą wolną chwilę

Niejednokrotnie zdarzyło mu się dla Ciebie odwołać wizytę u znajomych lub zmienić plany na weekend? Widzisz, że robi wszystko, aby znaleźć jak najwięcej czasu dla Ciebie? Nawet, kiedy nie ma czasu się spotkać, to dzwoni i sms-uje? Możesz mieć pewność, że on Ciebie naprawdę kocha!

Planujecie wspólną przyszłość

Uwierz nam, że facet, który nie myśli poważnie o kobiecie nigdy nie podejmie się rozmowy o wspólnej przyszłości. Nawet, jeśli ta miałaby dotyczyć najbliższego tygodnia. Jeśli z Twoim z powodzeniem możesz porozmawiać o wspólnym mieszkaniu, domu, dzieciach i ślubie, to znak, że to naprawdę poważna relacja!

Prawdziwa miłość – jest dumny, że Cię ma

On chwali się Tobą przed swoimi znajomymi? Przedstawił Cię rodzinie? Wrzucił Wasze zdjęcia na portale społecznościowe i bardzo często oznacza Cię w postach? To znak, że chce, aby cały świat dowiedział się, jak cudowną ma kobietę! Doceń to!