w ,

Oznaki, że ona Cię sprawdza.

To, że byłeś z nią, na pierwszej randce nie oznacza, że dojdzie do następnej. Jeśli nie wypadniesz dobrze w jej testach, to możesz o niej zapomnieć.

Opisujemy tutaj, 6 podchwytliwych testów, którym poddawany jest potencjalny chłopak.

1# Każda kobieta sprawdza inaczej.

Pomimo tego, że znamy kilka testów, którym kobiety poddają mężczyzn, to musisz pamiętać, że będą się one od siebie trochę różnić. A to dlatego, że każda kobieta szuka w mężczyźnie czegoś innego.

2# Będzie Cię próbować.

Tak właśnie będzie. Kobieta będzie sprawdzać Twoje granice te fizyczne, jak i te psychiczne, ponieważ będzie chciała wiedzieć, ile zniesiesz. Będzie chciała wiedzieć, jak reagujesz w stresie, kiedy jesteś zły, jak się kłócisz, przede wszystkim będzie chciała wiedzieć na ile sobie pozwolisz.

3# Poznasz jej przyjaciół.

To bardzo ważny test. Jeżeli chce Cię przedstawić przyjaciołom to wiedz, że chce dokonać oficjalnej i ostatecznej akceptacji dla swojego wyboru. Ostatecznego testu dokonają właśnie jej przyjaciele, podczas gdy ona będzie tylko siedzieć, patrzeć i słuchać.

4# Ona patrzy, gdzie wędrują Twoje oczy.

Jeśli Twoje oczy wędrują po kelnerce w restauracji to wiedz, że właśnie oblałeś. Myślałeś, że nie zauważyła? Jesteś w wielkim błędzie. Będzie uważnie obserwować twój język ciała, jak i spojrzenia, kiedy będziecie w towarzystwie innych kobiet. W ten sposób sprawdza Twoją wierność.

5# Zapyta o przeszłość.

Jasnym znakiem, że Cię sprawdza, powinno być to, kiedy pyta Cię o Twoją przeszłość. Nie robi tego, ponieważ jest ciekawa. Nie interesuje jej fakt, ile miałeś już partnerek ani jak wyglądały to, czego szuka kobieta podczas tego testu to to, dlaczego te związki się zakończyły. Czy to ona rzuciła Ciebie a może to Ty rzuciłeś ją? Dlaczego? Sposób, w jaki wypowiadasz się o ludziach, których kiedyś kochałeś, wiele mówi jej o Tobie samym.

6# Będzie chciała wiedzieć o tym, jakie masz cele w życiu.

Pytania o przyszłość, zwłaszcza na początku związku mogą wydawać się nie na miejscu. W rzeczywistości ona je zadaje, bo chce wiedzieć gdzie, Ty widzisz siebie za te 5 czy 10 lat. Czy jest tam miejsce w ogóle dla kobiety nie koniecznie dla niej? Ona po prostu chce wiedzieć, w jaki związek wchodzi.