w

Oto 3 typy mężczyzn, którzy przyciągają kłopoty. Lepiej na nich uważaj!

Na pierwszy rzut oka prawdziwy ideał. Z każdym kolejnym tygodniem zaczyna Ci coś jednak nie pasować. Zastanawiasz się, czy to prawda, czy może Ci się wydaje i jesteś przewrażliwiona.

Nie ignoruj jednak sygnałów ostrzegawczych. Miłość bywa ślepa, a Ty możesz obudzić się, kiedy będzie już za późno.

fot. Canva
fot. Canva

Oto 3 typy mężczyzn, które zazwyczaj… oznaczają kłopoty!

Manipulant

Uwielbia, kiedy masz wszystko pod kontrolą i o nic nie musi się martwić. Wręcz uwielbia robić z siebie biedaczka, który jest zmęczony, zapracowany, na nic nie ma siły, a świat ciągle zwraca się przeciwko niemu. A Ty powinnaś przecież głaskać go po główce, przynosić ciepłe jedzonko pod nos i robić zakupy, kiedy on leży przed telewizorem oglądając ulubioną drużynę podczas Mundialu. Nie, nie, tak nie powinno wyglądać życie.

Niedostępny

Rozmowa o uczuciach? Zapomnij. Najlepiej się domyśl, a o swoich opowiadaj koleżankom. Widzisz, że coś go gnębi, ale kiedy pytasz co się stało, jak możesz mu pomóc… wymiguje się tym, że boli go głowa i temat znika. Nie jest skłonny do okazywania uczuć, zarówno psychicznie, jak fizycznie. Zamknięty w sobie, całą swoją uwagę skupia na telewizorze lub komputerze. A przecież związek to konieczność rozmowy, konwersacji, wzajemnego dialogu. Nie marnuj swojego czasu na taką osobę.

Synek Mamusi

Telefony od niej są na dzień dobry i dobranoc? Trzeba odwiedzić ją w każdą niedzielę, bo specjalnie dla Was (dla niego…) przygotowała rosół, który wzmocni odporność? Kiedy dzwoni i czegoś potrzebuje, ma to być zrobione na już, tu i teraz! Za wszelką cenę chce zaznaczyć obecność w Waszym życiu i masz wrażenie, że żyjecie w trójkącie? Kobieto… to się nigdy nie zmieni. Mama zawsze będzie dla niego najważniejsza. Znajdź kogoś, dla kogo Ty będziesz na pierwszym miejscu.