w

Jesteś spod tego znaku? Możesz zakochiwać się w niewłaściwych mężczyznach

Zakochać się w odpowiednim mężczyźnie, to dopiero wyzwanie. Wie o tym każda kobieta, która w swoim życiu doświadczyła złej miłości. Okazuje się, że istnieje 5 znaków, zodiaku, które mają tendencję do wybierania tych nieodpowiednich przedstawicieli płci przeciwnej. Łobuzów, niedojrzałych emocjonalnie, maminsynków, niewiernych…

fot. Pexels

Sprawdź, czy jesteś wśród nich i zastanów się, czy tym razem dobrze wybrałaś!

Ryby

Jeśli urodziłaś się na przełomie lutego i marca, to jesteś zodiakalną rybą. Twoje dominujące cechy to wrażliwość i romantyzm, a jeśli chodzi o miłość, najbardziej chciałabyś doświadczyć tej rodem z filmów, np. z „Pięknej i Bestii”. W wyborze mężczyzny kierujesz się jego problemami, chcesz za wszelką cenę mu pomóc i uleczyć miłością, którą mu przekażesz.

Baran

Pełna energii, pasji i dobrej aury Pani Baran szuka podobnych do siebie mężczyzn. Niestety często myli euforię z porywczością, wybierając kochanków, którzy uwielbiają awantury, zazdrość i krzyki… aby potem godzić się w sypialni. Niezdrowe relacje sprawiają potem, że Pani Baran staje się niezwykle sfrustrowana.

Strzelec

Ich celem jest wszystko to, co niedoścignione, nierealne. Zabawa w kotka i myszkę gra u niech pierwsze skrzypce. Gonią za mężczyznami, którzy zupełnie nie zwracają na nie uwagi. Często walczą ze złamanym sercem i nieodwzajemnionym uczuciem.

Waga

Według nich miłość jest w stanie pokonać każdą przeszkodę, nawet niezgodność charakterów czy wybujałe ambicje. Mężczyzna idealny dla wagi to ten, do którego będzie mogła wzdychać bez końca, często zajęty już przez inną kobietę. Wydaje jej się, że może pocieszyć go po nieudanej relacji, z której nie jest w stanie się wyrwać.

Panna

Panie spod znaku Panny chętnie stawiają sobie cele do zrealizowania. To niestety sprawia, że wielu mężczyzn uwielbia zastawiać na nie sidła. Wpadają w związki z alkoholikami i niezaradnymi mężczyznami, których trzeba przez życie prowadzić za rączkę. Panna jest więc opiekuńcza, szuka im pracy, prowadzi do psychologa, daje pieniądze, szuka znajomych.