w

Dlaczego on przestał dzwonić? 5 powodów

Spotkaliście się. Czułaś, że jest potencjał w ten znajomości. Dobrze się przy nim czułaś i byłaś pewna, że on czuje się dobrze przy Tobie.

Uśmiechy, ciągłe spojrzenia, mimowolny dotyk. Potem była kolejna randka (albo dopiero miała być). I nagle on przestaje dzwonić. Dziwisz się, bo przecież było fajnie. Co mogło się stać?

Kobieta ze smartfonem
Fot. Pexels.com

1. Czeka, aż Ty zadzwonisz

Śmieszne? Może i tak, ale taka sytuacja jest bardzo prawdopodobna. Same często podkreślamy konieczność równouprawnienia w sferze obyczajowej, a tymczasem czekamy aż to on zaprosi na randkę. Może jest ciekaw, jak bardzo jesteś nim zainteresowana? A może po prostu… się wstydzi? Nie dowiesz się, dopóki nie sprawdzisz. Zadzwoń do niego! Kto powiedział, że to kobieta nie może wykonać pierwszego kroku?

2. Nie ma czasu

Tak po prostu. Był czymś bardzo zajęty. Praca, sprawy rodzinne, problemy przyjaciela. Mogłoby się wydawać, że „gdyby mu zależało, to na pewno by znalazł moment, by zadzwonić”. Tymczasem rzeczywiście mógł po prostu nie mieć do tego głowy. To naprawdę normalne i nie ma sobie co doprawiać do tego ideologii.

3. Zgubił telefon

Znowu brzmi jak bajeczka. Takie rzeczy się zdarzają. Dlatego dobrze też wymienić się innym kontaktem, np. dodać się do znajomych w mediach społecznościowych. Nigdy nie wiadomo, kiedy straci Twój numer telefonu.

4. Myślał, że umówiliście się na telefon w późniejszym terminie

Też brzmi jak bajeczka, ale przypomnij sobie Wasze spotkanie. Może wspomniało tym, że teraz ma dużo pracy i zadzwoni za tydzień. Albo jeszcze coś innego. Myśli o Tobie i o spotkaniu z Tobą, ale nie chce wychodzić przed szereg. Tak, jest to jak najbardziej możliwe.

5. Nie chce się już z Tobą widzieć

Bolesne, ale prawdziwe. Skoro nie dzwoni, to najpewniej nie zależy mu na Tobie. Nie chce już się z Tobą spotykać. Oczywiście zawsze możesz sama się z nim skontaktować, ale jeśli on nie powie Ci wprost, to zapewne da po sobie poznać, że kolejne randki z Tobą po prostu go nie interesują.

Sprawdź także: Kiedy kochasz, a ON nie kocha Ciebie