w

Chcesz wiedzieć jak będzie wyglądała Twoja przyszłość u jego boku? Zwróć uwagę na te cechy!

Wchodząc w poważną romantyczną relację zazwyczaj zakładamy, że oto przed nami otwiera się zupełnie nowy rozdział życia. To właśnie teraz możemy dzielić swoje smutki i radości z kimś, kto wydaje nam się prawdziwie bratnią duszą. I choć niektóre pary rzeczywiście są ze sobą na dobre i na złe, inne przeżywają solidne rozczarowanie i decydują o rozwodzie lub zakończeniu relacji.

fot. pixabay.com

Niektóre kobiety narzekają wtedy, że ich partner się zmienił lub że cechy, które niegdyś stanowiły jedynie małą przeszkodę, teraz stały się nie do zniesienia. Prawda jest natomiast taka, że wiele istotnych faktów możemy zauważyć już na samym początku związku, o ile tylko będziemy wiedzieć na co zwrócić uwagę.

Jakie cechy lub zachowania mogą jasno pokazać Ci z kim masz do czynienia?

Stosunek do innych ludzi

Jedną z kluczowych cech, na którą powinnaś zwrócić uwagę przy wyborze życiowego partnera, jest stosunek, jaki prezentuje on względem otaczających go ludzi. Czy odnosi się do nich z szacunkiem, czy z pogardą? Jak traktuje swoich rodziców, rodzeństwo i przyjaciół? W jaki sposób wypowiada się na temat byłych partnerek? Musisz wiedzieć, że jeżeli jesteś jedyną lub nieliczną osobą, którą Twój ukochany traktuje z szacunkiem, coś prawdopodobnie jest mocno nie tak. Nie powinnaś łudzić się, że jesteś wyjątkiem i jego zachowanie względem Ciebie nigdy się nie zmieni. Najprawdopodobniej, kiedy wasza relacja już nieco spowszednieje, Ty również staniesz się osobą, z której uczuciami nie liczy się Twój partner.

Ambicja i pracowitość

Jeśli zależy Ci na tym, aby wspólnie z partnerem realizować określone cele, rozwijać się lub polepszać swoją sytuację materialną, powinnaś zwrócić uwagę na jego ambicję. Nie powinnaś kierować się jedynie tym, jaki jest i czym zajmuje się w obecnej chwili. Człowiek, który teraz nie może pochwalić się wyjątkowymi sukcesami, ale jest ambitny i pracowity, z całą pewnością jeszcze pokaże na co go stać. Z kolei osoba, która zajmowała się pierwszą lepszą pracą i nie rozwija żadnych zainteresowań, jest raczej typem, przy którym nie będziesz mogła liczyć na życie pełne ciekawych przygód i wyzwań.

Reakcja na problemy

Kluczową sprawą w ocenie potencjału związku jest również obserwacja, jak Twój partner reaguje na pojawiające się problemy. Czy próbuje je rozwiązać, czy może stara się zamieść wszystko pod dywan? Czy kiedy potrzebujesz pomocy, możesz liczyć na jego wsparcie, czy ze wszystkim radzisz sobie sama? Choć na początku relacji możecie nie mieć jeszcze większych problemów, nawet niewielkie kłopoty lub kłótnie pokażą Ci, jak będzie wyglądać Twoja przyszłość. Jeśli nie możesz liczyć na partnera przy małych sprawach, nie licz na to, że przy poważnym problemie będzie zupełnie inaczej. Reakcja na pierwsze problemy dobitnie pokazuje Ci, w jaki sposób Twój partner będzie reagował na podobne sytuacje w kolejnych latach.