w

Każdy z nas ma co najmniej 4 bratnie dusze, które spotka w swoim życiu.

Amerykańska pisarka, Elizabeth Gilbert twierdzi, że bratnia dusza to osoba, której pojawienie się w twoim życiu spowoduje, że wszystkie Twoje lęki i wątpliwości znikną.

Twierdzi również, że bratnia dusza to nie jest osoba, która zostanie w twoim życiu na zawsze, tylko tak długo aż odkryjesz nowego siebie, po czym zniknie.

Poznaj niektóre typy bratnich dusz, które zidentyfikowała:

1# Bratnia dusza, która leczy.

Czy znasz to uczucie, gdy nagle do twojego życia wkracza osoba, która daje ci najlepsze rady i pocieszenie? Właśnie, wtedy gdy bardzo potrzebujesz kogoś, komu mógłbyś się wygadać. Bratnia dusza pojawia się w najlepszym momencie. To ten rodzaj przyjaciół, który pomaga nam zmierzyć się z przeszłością i pójść naprzód.

2# Bratnia dusza przeszłego życia.

Ci ludzie znają się bardzo długo i byli już bratnimi duszami w przeszłości. Dlatego właśnie tak mocno czujemy się z nimi związani. To może być twój najlepszy przyjaciel, co do którego jesteś pewny, że to relacja do końca życia. Tacy przyjaciele pomagają ci przejść przez wiele trudnych momentów twojego życia bez osądzania i uprzedzeń. Bardzo często taka relacja nie może przerodzić się w związek, ponieważ obydwoje czujecie, że to by spowodowało utracenie czegoś o wiele ważniejszego- przyjaźń, bardzo często też taka bratnia dusza nie wydaję ci się pociągająca.

3# Bratnia dusza – karma.

Z tą bratnią duszą również dzielisz coś z przeszłości. Tego typu relacja jest bardzo głęboka, ale również bardzo bolesna. Obydwoje musicie pokonać problem egoizmu w waszej relacji, aby ja utrzymać.

4# Bliźniacza dusza.

Słyszałeś kiedyś o czymś, co nazywa się „idealne dopasowanie”? Właśnie o tym teraz chcę opowiedzieć. Bliźniacze dusze uzupełniają się wzajemnie. Zawsze robią wszystko razem, podobnie myślą oraz działają. To jest relacja, która daleko wykracza poza ludzkie ego. Jeśli spotkasz w swoim życiu bliźniaczą duszę, to dowiesz się, co to jest idealny związek.