w ,

6 oznak, że On naprawdę bardzo Cię kocha.

Mężczyźni nie są zbyt wylewni w okazywaniu uczuć. Jeżeli już pokazują jakąś emocję, to wyrażają to swoim zachowaniem. To wynika z tego, że ich charakter jest tak skonstruowany, żeby zawsze troszczyć się o innych.

A to dlatego, że ten charakter jest już tak skonstruowany od dzieciństwa, a każdy przejaw okazywania emocji jest określany jako przejaw słabości. To nie znaczy, że mężczyzna nie potrafi się zakochać, ale jeśli już to zrobi, to obdarzy tym uczuciem kobietę dla niego, całkowicie wyjątkową.

Oto 6 typowych zachowań, które przejawiają mężczyźni, gdy naprawdę kochają.

1# Okazuję szacunek.

Szanuje oraz akceptuje kobietę nie tylko w aspekcie jej wyglądu zewnętrznego, ale również szanuję jej charakter, jej pasję i wybory życiowe.

2# Chroni Cię.

Jest zawsze, wtedy gdy najbardziej potrzebujesz wsparcia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Robi wszystko, abyś czuła się przy nim bezpiecznie.

3# Potrafi wysłuchać.

Nawet jeśli jest bardzo zmęczony, wszystkimi problemami dnia codziennego zawsze znajdzie ten moment w ciągu dnia, aby wysłuchać wszystkiego, co masz mu do powiedzenia.

4# Pamięta.

Wie, jaki jest twój ulubiony kolor, film, książka. Wie dokładnie jaką kawę uwielbiasz pić. Wie, co sprawia Ci radość, a co Cię irytuje.

5# Tęskni.

Nie zawsze to mówi, ale gdy już powie, że tęskni znaczy to o wiele więcej niż słowa. Cieszy się, kiedy może być przy tobie.

6# Odczuwa Twój ból.

Intuicyjnie wyczuwa swoją drugą połówkę. Kiedy cierpisz, on cierpi razem z tobą. Dodatkowo odczuwa Twój ból jako osobistą porażkę, że nie był w stanie temu zapobiec.