w

5 sygnałów, że Twój partner może Cię zdradzać

Twój ukochany dziwnie się zachowuje? Masz pewne podejrzenia, że może Cię… zdradza? Poniżej 5 sygnałów, które mogą (ale nie muszą!) świadczyć o tym, że Cię oszukuje.

zdrada

1. Co chwilę zmienia plany, czyli… zdradza?

To może być szczególnie niepokojące wtedy, gdy Twój ukochany kiedyś był dość zorganizowaną osobą i lubił planować. Jeżeli jednak teraz, co chwilę zmienia ustalenia, to może faktycznie powinna Ci się włączyć czerwona lampka. Gdy po raz kolejny powie, że musi pojechać nagle w delegację, albo zostać dłużej w pracy, zapytaj go, czy nie ma jakichś problemów. Może akurat wcale nie chodzi o to, że Cię zdradza, a o jakieś kłopoty, które musi rozwiązać?

2. Często nie możesz się z nim skontaktować

Próbujesz zadzwonić do ukochanego, ale on ciągle nie odbiera? Nie odczytuje wiadomości, nie odpisuje na SMS-y? Oczywiście jednorazowo taka sytuacja może wiązać się np. ze zgubieniem telefonu. Jednak gdy zdarza się to regularnie, to koniecznie porozmawiaj z nim. Sytuacja jest szczególnie niepokojąca, gdy wcześniej tak nie było i prawie zawsze mogłaś się z nim skontaktować, gdy tylko miałaś taką potrzebę.

3. Spędza mnóstwo czasu w telefonie i pilnuje go jak oka w głowie

Spokojnie, to że telefon pochłonął go do reszty, wcale nie oznacza, że Cię zdradza. Oczywiście to może być powodem, szczególnie gdy chowa swojego smartfona. Czy rzeczywiście robi to po to, abyś nie mogła nic zobaczyć? Zastanów się też, czy kiedykolwiek nie sprawdzałaś mu telefonu, jeśli tak, to może teraz po prostu bardziej chronić swoją prywatność, do której ma prawo.

4. Zaczął bardziej zwracać uwagę na wygląd

Niegdyś nie miał fioła na tym punkcie (wręcz przeciwnie), a teraz zwraca ogromną uwagę na to, jak wygląda? To może być rzeczywiście niepokojące, ale spokojnie. Może po prostu nagle odkrył w sobie… narcyza? 🙂

5. Brak intymności=facet zdradza?

Twój ukochany nie chce z Tobą sypiać? Brakuje pomiędzy Wami intymności? Tak, to bardzo częsty sygnał zdrady wśród partnerów. Niekoniecznie jednak musi oznaczać, że chłopak/mąż kogoś ma. Może po prostu znajduje się w bardzo trudnym i stresującym momencie swojego życia?

Zobacz także: Chcesz osiągnąć szczęście? Wcale nie musisz robić TYCH rzeczy!