w ,

5 zachowań w związku, które świadczą o tym, że to ta jedyna

Miłość nadaje smaku naszemu życiu a tym bardziej, wtedy kiedy spotykasz te właściwą kobietę, która całkowicie skrada ci serce. Tylko jak rozpoznać, że to właśnie ona jest tą jedyną. Te 5 wskazówek pomoże Ci to sprawdzić.

1# Macie te same priorytety.

Czy może spotkać Cię coś lepszego niż kobieta, która niemal czyta Ci w myślach. Zgadzacie się na wszystkie tematy, a kiedy rozmawiacie, to nawet nie musisz kończyć zdania, a ona już dokładnie wie, co chciałeś powiedzieć i doskonale zna i dzieli Twoje zdanie na dany temat.

2# Miłość narasta z czasem.

Na początku związku występuje ekscytacja tym, jak odkrywacie siebie nawzajem, kawałek po kawałku. Wszystko zmierza do tego momentu, kiedy odkryliście już siebie i doskonale wiecie, czym jest to, co jest między wami. Jeśli to ta jedyna to ciągle będzie Cię zadziwiać, w jaki sposób ona otwierała się przed tobą i jak dawała Ci się poznać.

3# Śmiejecie się razem.

Jesteś na prawdę szczęściarzem, jeśli Twoja kobieta potrafi Cię rozbawić. Dzielicie ze sobą poczucie humoru i potraficie śmiać się godzinami z rzeczy, które czasem tylko Was bawią.

4# Wytwarzacie natychmiastową więź.

Pomimo że są pewne wyjątki, to większość dobrze dobranych par niemalże natychmiastowo wytwarza silną więź między sobą. Często jest to więź oparta nie tylko na przyciąganiu fizycznym, ale intelektualnym i emocjonalnym.

5# Szanujecie się nawzajem.

To pojęcie wzajemnego szacunku nie przypomina szacunku, jakim uczeń obdarza nauczyciela czy pracownik szefa. To jest szacunek oparty na podziwie. Jeśli to ta jedyna to czujesz, że jesteś pełen podziwu względem wszystkiego, co robi i jak wygląda, i zarazem od niej odbierasz nieustanny podziw.