w

3 cechy, które mężczyźni uwielbiają w kobietach!

Piękna, zadbana, empatyczna, a jednocześnie z silnym charakterem. Zdecydowana, ale i romantyczna. Ponętna kochanka, ale przy tym dobra żona i matka.

Choć dla każdego liczy się coś innego, to można pokusić się o wyodrębnienie 3 uniwersalnych cech, które mężczyźni cenią w kobietach!

Fot. Pixabay.com

Poczucie humoru

Czas spędzony z osobą, z którą można porozmawiać i pożartować na różne tematy, jest bezcenny. Bardziej i mniej wysublimowane żarty, dystans do świata i podejście z humorem nawet do trudnych spraw to ogromna zaleta, którą mężczyźni cenią w kobietach.

Takie panie są nie tylko partnerkami, ale także kumplami!

Dystans do siebie

Poczucie humoru zwykle wiąże się również z dystansem do siebie. Przyjmowanie swoich niepowodzeń czy większych porażek na wesoło pozwala łatwiej przejść przez życie. Panowie nie lubią kobiet, które każą się wszystkiego domyślać, a przy tym są obrażalskie. Dystans do siebie i świata to więc kolejna, bardzo pożądana cecha.

Własne zdanie

Kolejną cenną kwestią jest to, czy kobieta ma własne zdanie. Nie chodzi oczywiście o ślepą upartość, ale wyrobione spojrzenie na pewne sprawy. Jasno sprecyzowane poglądy i umiejętność bronienia swojego zdania to jedna z oznak silnego charakteru. Nikt nie lubi kogoś, kto poddaje się wpływowi tłumu jak chorągiewka!

Posiadanie własnego zdania świadczy o tym, że kobieta twardo stąpa po ziemi i nie ugnie się pod naporem innych.

Nie można jednak mylić obrony swojego zdania od upartości – w parze powinna iść zawsze elastyczność.