w

Związek na odległość… Jesteś pewna, że jest Ci wierny?

Czasem życie nie układa się tak, jakbyśmy tego chcieli. Niektóre relacje wystawione zostają na próbę, którą jest odległość. Tego rodzaju związki mają szansę przetrwać, tylko jeśli obie strony maksymalnie się zaangażują.

Jeśli jednak nie jesteś pewna wierności swojego partnera, zwróć uwagę na te sygnały. One mogą powiedzieć Ci więcej, niż on sam…

„Czy on mnie unika?”

Żyjąc w związku na odległość, każde z Was wypracowuje sobie pewną rutynę, która towarzyszy Wam każdego dnia. W określonym czasie też dzwonicie do siebie, piszecie i mniej więcej wiecie, co druga osoba robi w tym czasie.

Jeśli okresy jego „nieobecności” zaczynają się zmieniać, a on dokładnie nie mówi Ci, co robi, może to oznaczać, że spędza z kimś lub też nad czymś więcej czasu. Poproś go o szczerość i zaczekaj na jego reakcję.

Wiesz o nim coraz mniej

Do tej pory każdego dnia dzwoniliście do siebie chociaż na chwilę, aby porozmawiać o tym, jak minął Wam dzień. Teraz wyczuwasz z jego strony niechęć. Kiedy pytasz, co robił, wykręca się stwierdzeniem, że przecież nic ciekawego. Jeśli jego zachowanie wydaje Ci się nienaturalne, wymuszone, wręcz wykręcające się, uwierz, że coś jest nie tak.

To Ty zabiegasz o kontakt

Jeszcze niedawno oboje regularnie dopytywaliście się co u Was słychać. On wysyłał serduszko z rana i życzył Ci miłego dnia, a Ty pisałaś, że nie możesz bez niego zasnąć. Teraz Wasze wiadomości są raczej jednostronne. To Ty wydajesz się być jedyną osobą, która zabiega o komunikację i dalszy rozwój Waszej relacji na odległość. Czy nie wydaje Ci się to podejrzane?