w

Czy to ten jedyny? Tych 5 sygnałów może o tym świadczyć! Nie przeocz ich!

Jesteście ze sobą już od pewnego czasu i jest… zadziwiająco dobrze? Wasza relacja się rozwija, miłość kwitnie, są małe sprzeczki, ale to normalne. Czy istnieje szansa, że trafiłaś właśnie na tego jedynego? Jak się o tym przekonać? Oto 5 wskazówek, które mogą o tym świadczyć.

fot. Canva
fot. Canva

Naturalnie przechodzicie na kolejne etapy relacji

Kiedy dwoje ludzi dobrze się dopasowuje, wszystko płynnie idzie do przodu. Normalne wydaje się poznawanie przyjaciół, rodziny, wspólne mieszkanie, plany i tak dalej. U Was jest dokładnie tak samo. Nie ma nacisków ani z jednej, ani z drugiej strony. Oboje tego chcecie i wszystko jest tak proste, jak być powinno.

Nie wytyka Twoich wad

Po pewnym czasie relacje wchodzą już w etap, kiedy wymiana wad partnerów przychodzi coraz lepiej. Często jest to argument wyciągany przy kłótni, bo w końcu to potrafi zranić najbardziej. On jednak nigdy tego nie robi. Ostatnia rzecz, jaka przyszłaby mu do głowy, to sprawienie Ci przykrości.

Akceptuje Cię taką, jaka jesteś, z całym bagażem niedoskonałości, doświadczeń, wad czy Twoich kompleksów. Może nie jesteś idealna, ale w jego oczach jesteś tą NAJ.

Nie strzela fochów

To wcale nie kobiety są mistrzyniami focha. Niech rzuci kamieniem ten mężczyzna, który nigdy ostentacyjnie nie wyszedł z domu w trakcie kłótni. Jeśli masz w domu przypadek, który nigdy tego nie robi, uwierz – jesteś szczęściarą. Nie wypuszczaj go z rąk, bo takiego ewenementu ze świecą szukać.

Możesz powiedzieć mu wszystko

Dzielicie się ze sobą sukcesami i porażkami, bez oceniania, szczerze i otwarcie, ale co najważniejsze… możesz powiedzieć mu nawet o sytuacji, którą uznajesz za totalny obciach. On Cię nie osądza, śmieje się z Tobą, rzuci żartem lub przytuli, współczując. To nie ma dla niego znaczenia – nic nie zmienia w jego myśleniu o Tobie.

W łóżku jest Wam dobrze!

Umówmy się – relacje damsko-męskie to nie tylko długie rozmowy i wzajemne zrozumienie. Wspólny, fajny seks, podczas którego żadne z Was nie jest skrępowane, a czuje się komfortowo i swobodnie, to coś absolutnie fantastycznego!

Czy już wiesz, że to właśnie ten JEDYNY?