w

Jak rozpoznać, że nie chodzi mu o stałą relację, a tylko o jedno?

Czasem ktoś może uśpić Twoją czujność. Ty szukasz partnera na stałe, a tymczasem facet, z którym się spotykasz, może mieć wobec Ciebie inne plany. Jak rozpoznać, że chodzi mu tylko o to, by iść z Tobą do łóżka? Niektóre z sygnałów wyraźnie na to wskazują. Sprawdź sama.

fot. unsplash.com

Łóżko za każdym razem

Zawsze, gdy się spotykacie, on dąży do bliskości. Zakłada, że to oczywiste, że każda randka musi oznaczać zbliżenie. Nalega nawet jeśli Ty nie wykazujesz zainteresowania, z racji np. krótkiego, bardziej przelotnego tylko spotkania na tzw. przysłowiową kawę. Nie planuje z Tobą inaczej spędzać czasu. Nie rozmawia o wyjściu do kina, na kawę, o wyjeździe na wycieczkę.

Nigdzie cię nie zaprasza

Gdy zaczynasz się z kimś spotykać, to oczywistym jest, że ta druga osoba zaprasza Cię gdzieś, np. na kolację do restauracji. Tymczasem Twój potencjalny partner w ogóle nie wysnuwa takich propozycji. Spotykacie się albo u Ciebie, albo u niego w wiadomym celu.

Nie pyta o twoje życie rodzinne

Twój nowy znajomy w ogóle nie pyta Cię o rodzinę. Czy masz rodzeństwo? Jaka jest Twoja mama? Takie pytania w ogóle nie padły. To może oznaczać, że facet nie myśli o Tobie pod kątem poważnego związku.

Często przyjeżdża do ciebie w nocy

Często odwiedza Cię w nocy, zachęca do pójścia do łóżka, a gdy skończycie, szybko ucieka, tłumacząc się natłokiem obowiązków, pracą itd.

Nie możesz na niego liczyć

Czasem zdarzają się sytuacje, w których kogoś potrzebujemy. Nierzadko nie chodzi stricte o pomoc fizyczną, ale o obecność drugiej osoby. Tymczasem na swojego nowego „przyjaciela” wcale nie możesz liczyć. Nigdy go nie ma, gdy go potrzebujesz. Nie odbiera telefonu, nie przyjeżdża.

Właściwie nic o nim nie wiesz

W sumie to nic o nim nie wiesz. Niby mówił, gdzie pracuje, ale informacje są mało konkretne. Dziwnie też reaguje na pytania o życie prywatne, np. rodzinę. Coś tam odpowie, ale nie są to skonkretyzowane odpowiedzi. To także powinno dać do myślenia.

Jeżeli widzisz powyższe sygnały, to zastanów się, czy to jest relacja, na której ci zależy. Może się bowiem okazać, że tobie też zależy tylko na znajomości tego typu. Jeśli jednak marzysz o stałej relacji, to najprawdopodobniej ta osoba nie jest dla ciebie.