w

Znacznie młodszy partner – zalety bycia z młodszym facetem

Związek, w którym kobieta jest zdecydowanie młodsza od mężczyzny przestał budzić kontrowersje. Jednak kiedy sytuacja się odwraca i to facet jest znacznie młodszy w dalszym ciągu spotyka się ze zdziwieniem. My doskonale rozumiemy taki układ! Przedstawiamy pozytywy, jakie wnosi do naszego życia znacznie młodszy partner!

Znacznie młodszy partner – przy nim odmłodniejesz!

Jeśli nie wybrałaś młodszego partnera z powodu przywódczych skłonności i nie chcesz mu matkować, to możesz być pewna, że przy nim odmłodniejesz! Wystarczy chęć do zawarcia partnerskich relacji i traktowanie siebie na równi, niezależnie od posiadanego doświadczenia życiowego. Młodszy facet sprawi, że nieco spuścisz z tomu, wyluzujesz i odzyskasz młodzieńczą radość życia.

Swoboda w działaniu

Młodzi ludzie mają zupełnie inne podejście do życia niż ci starsi. Podchodzą do niego mniej poważnie i nie przejmują się błahostkami. Młodszy partner przywróci w Tobie chęć do działania i zahamuje konieczność analizowania opłacalności każdego kroku. Przy odpowiednio wybranym, zaczniesz żyć chwilą i przestaniesz przejmować się przyszłością.

znacznie młodszy partner

Znacznie młodszy partner Cię odmłodzi

Już sam fakt posiadania u swojego boku młodszego partnera sprawi, iż będziesz wyglądać znacznie młodziej. …lub siła kontrastu przyczyni się do znacznego postarzenia Cię. Aby uniknąć tego drugiego, kobiety przy młodszych partnerach zmieniają styl ubioru i makijażu. Dzięki temu odejmują sobie nieco z powagi  i wizualnie odmładzają.

Energia

Mężczyźni z wiekiem tracą wigor i energię do działania. Dotyczy to także sfery łóżkowej. Młodszy facet będzie miał siłę i chęć do życia oraz współżycia! W dodatku będzie miał ochotę na randki poza domem, wyjazdy na wakacje i weekendowe wspinaczki górskie. Przy nim również kobieta odkryje w sobie witalność i energię.