w

Wydawało Ci się, że te zachowania to błędy w związku? To mit!

Błędy popełnia każdy. Jesteśmy w końcu tylko ludźmi, ale jednak nie wolno się biczować za wszystko, co potencjalnie uważane jest za błąd w relacji.

fot. Canva
fot. Canva

Oto kilka przykładów rzeczy, które wcale błędami nie są i jeśli co jakiś czas nam się zdarzą, to wszystko wciąż jest w porządku. Nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej.

Niewielkie kłamstewka

Są nieodłącznym elementem naszego życia. Oczywiście nie mówimy tutaj o zdradzie, czy zatajaniu długów, a np. informacje, że ten film nam się podobał, jeśli w rzeczywistości tak nie było, czy zupa była ok, kiedy faktycznie okazała się przesolona.

Przykładów można podać tutaj wiele, ale co najważniejsze – trzeba uważać, aby te kłamstewka nie były bolesne dla drugiej osoby.

Dziś wieczór dla przyjaciół

To wręcz wskazane, aby w związku móc rozdzielić swój czas zarówno dla miłości, jak i dla przyjaźni. Kiedy tworzą się relacje, zwłaszcza w początkowej fazie, wiele przyjaźni zostaje zaniedbanych.

Należy umieć znaleźć tutaj balans i czas również na spotkania w gronie, które istniało jeszcze przed relacją romantyczną dwojga osób.

Delikatna zazdrość jeszcze nikomu nie zaszkodziła

I znów, nie mówimy tutaj o zdradzie partnera lub specjalnym wywoływaniu zazdrości. To zupełnie dwie różne rzeczy. Ale jeśli partner wykazuje pewne objawy zazdrości, kiedy np. partnerka ma dobry kontakt z kolegą z pracy lub jakiś mężczyzna skomplementuje jej wygląd.

To wręcz pobudza związek i emocje między dwojgiem ludzi. Pokazuje, że drugiej stronie bardzo zależy.