w

Jak rozpoznać wartościowego mężczyznę? Te 3 zachowania powiedzą Ci wszystko!

Początek romantycznej znajomości to czas pełen beztroski i miłych chwil. Każda ze stron stara się pokazać jak najlepiej, a pojawiający się stan zakochania często przesłania racjonalny ogląd sytuacji.

fot.pixabay.com

To dlatego wiele kobiet bywa rozczarowanych, że po pewnym czasie ich ukochany zupełnie nie przypomina szarmanckiego i uprzejmego mężczyzny, za jakiego uważały go całkiem niedawno. Nie ma co się łudzić, że nagle się zmienił. Był taki od początku, lecz one nie zauważyły odpowiednich sygnałów.

Jeśli chcesz od początku wiedzieć, czy masz do czynienia z wartościowym mężczyzną, poznaj sfery, na które musisz zwrócić uwagę.

Wypowiedzi na temat innych

To, w jaki sposób mężczyzna wypowiada się o otaczających go ludziach, mówi bardzo wiele na temat jego charakteru. Człowiek, który notorycznie obraża innych, lekceważy i jest po prostu chamski, pokazuje w ten sposób swoją naturę.

Choć w stosunku do ciebie nigdy nie pokusił się o podobny ton wypowiedzi, możesz być pewna, że jest to tylko kwestią czasu.

Stosunek do bliskich

Chcąc wiedzieć jak może wyglądać twoje życie u boku określonego mężczyzny, poobserwuj jego relacje z bliskimi. Jeśli zależy ci na kimś rodzinnym, a twój wybranek prezentuje podejście „z rodziną dobrze tylko na zdjęciu”, nie licz na to, że przy tobie się zmieni.

Obserwacja tego jak traktuje swoją matkę, czy siostrę pokaże ci z kolei jego ogólną tendencję do traktowania kobiet.

Reakcja na kryzysowe sytuacje

Łatwo jest być z kimś, kiedy wszystko się układa. Naprawdę poznasz jednak człowieka wtedy, kiedy będzie ci dane zobaczyć jego zachowanie w kryzysowej sytuacji. Potrzebujesz pomocy, a on wykręca się brakiem czasu? Chcesz się wygadać, ale on bagatelizuje twój problem?

Wszystkie tego typu sytuacje pokazują ci, czy będziesz mogła na niego liczyć w przyszłości.