w

3 sygnały, że on może Cię już nie kochać

Kryzysy w związku to częste sytuacje. Niekiedy jednak przychodzi moment silnego zwątpienia, zwłaszcza jeśli któraś ze stron zupełnie nie okazuje już zainteresowania tą drugą.

Jeśli Twój mężczyzna wykazuje jedną z poniższych cech, możliwe, że potrzebna Wam jest rozmowa, która rozwikła stałą myśl w Twojej głowie: co dalej?

fot. Canva
fot. Canva

Nie inicjuje zbliżeń

Aby związek funkcjonował dobrze, konieczna jest nie tylko więź psychiczna, ale przede wszystkim fizyczna. Namiętność, pasja i bliskość to klucz do sukcesu. Jeśli zauważyłaś, że Twój partner zupełnie przestał inicjować kolejne zbliżenia, może być to pewien sygnał do niepokoju. Porozmawiaj z nim by dowiedzieć się, co wpłynęło na tę zmianę w jego zachowaniu.

Nie wykazuje zainteresowania

Jeszcze jakiś czas temu rozmawialiście chociaż po pracy, jak minął Wam dzień i co u Was słychać. Teraz każde z Was spędza wolny czas raczej osobno, oddając się swoim zainteresowaniom, czy wychodząc z osobnymi znajomymi.

Wspólne spędzanie czasu przeszło już do przeszłości. Jeśli zauważyłaś to dość późno, może jeszcze masz szansę na to wpłynąć. Po raz kolejny, warto pomyśleć o rozmowie.

Nic mu w Tobie nie pasuje

Czegokolwiek nie zrobisz, zawsze mu coś nie pasuje. Nie ma rzeczy, której by nie skrytykował lub uznał, że mogłaś to zrobić lepiej. Czujesz się zawsze niewystarczająca i nie taka, jakiej on by oczekiwał. Choćbyś przeniosła dla niego góry, on wciąż będzie niezadowolony…

To niestety sygnał, że on kompletnie nie odnajduje się w tej relacji.