w

Uważaj na związek z osobami spod tego znaku zodiaku

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku potrafią dotykać ludzi bez używania rak, rozumieją innych bez słów oraz posiadają niebywałą zdolność poznania człowieka zanim ten zdąży się odezwać. Jesteś ciekaw o jaki znak zodiaku chodzi a może już wiesz?

fot. unsplash.com

Chodzi o zodiakalne ryby. Osoby urodzone spod znaku ryb posiadają ogromnie wysoką wrażliwość, która sprawi, że będziesz bał się cokolwiek powiedzieć lub cokolwiek zrobić, ponieważ bardzo łatwo jest ich zranić. Osoby spod znaku ryb biorą wszystko do siebie a zranienie ich, choćby nieumyślnie złamie Ci serce.

Nie zakochuj się w kimś spod znaku ryb, one sprawią, że osiągniesz wszystko na co Cię stać a nawet zaczniesz przekraczać swoje granice. One wkroczą w twoje życie i uwierzą w Ciebie oraz twoje marzenia.

Nie zakochuj się w kimś spod znaku ryb, ponieważ one posiadają moc uzdrawiania, na co Ty możesz nie być gotowy. Osoba spod tego znaku pokocha Cię miłością bezwarunkową, niezależnie od tego co masz jej do zaoferowania. Ona da Ci wszystko co ma w sobie najlepsze i nie będzie oczekiwała niczego w zamian.

Nie zakochuj się w kimś spod znaku ryb, ponieważ są zazdrosne. Nie taką typową zazdrością, która kojarzy nam się z kontrolowaniem drugiego, ale taką, która pokazuje jak bardzo jej na Tobie zależy.

Nie zakochuj się w kimś spod znaku ryb, ponieważ wszyscy twoi bliscy ją pokochają. Będą mówić Ci, że ona jest jakaś inna, lepsza od wszystkich innych wokoło. Jeśli Wasz związek się rozpadnie to będą Cię pytać, dlaczego, oraz będą po niej cierpieć, może nawet bardziej niż Ty.

Nie zakochuj się w kimś spod znaku ryb, ponieważ ona nauczy Cię widzieć świat inaczej. Dzięki niej zaczniesz zauważać rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałeś. Rzeczy, który kiedyś Cię nie obchodziły zaczną Cię obchodzić, może nawet za bardzo.

Nie zakochuj się w kimś spod znaku ryb, ponieważ ona zmieni Twoje pojęcie o miłości, gdyż jej miłość jest inna. Nie będzie od Ciebie oczekiwać wiele, ale może sprawić, że poczujesz się winny.

Nie zakochuj się w kimś spod znaku ryb, ponieważ ona będzie z Tobą szczera aż do bólu. Wtedy zrozumiesz, że nigdy wcześniej nie poznałeś bardziej prawdziwej osoby.

Nie zakochuj się w kimś spod znaku ryb, ponieważ ona nauczy Cię cierpliwości i zrozumienia. Ona rozmyśla nad wszystkim, ponieważ jej zależy. Ona potrzebuje ciągłych zapewnień i pochwał, choć czasami z tego powodu czuje się winna.

Osoba spod znaku ryb nigdy z Ciebie nie zrezygnuje. Tyle razy będzie dawać Ci kolejną szansę, aż sama zobaczy w Tobie tą osobę, którą chce. Niektórzy mówią, że osoby spod znaku ryb wydają nieprawdziwy osąd o drugim człowieku, jednak one oceniają innych patrząc głębiej niż pozostali, tak jakby chciały dostrzec to czego gołym okiem nie widać.