w

To sprawia, że kobieta traci Tobą zainteresowanie

Związek dwojga ludzi będzie stabilny i szczęśliwy tylko wtedy, kiedy obydwie strony są zaangażowane. W sytuacji, kiedy jedna strona przestaje się starać to ta druga zaczyna czuć się niekochana i mogą pojawić się problemy. Czasami zdarza się tak, że jedna strona zaczyna zachowywać się w taki sposób, który ta druga strona odbiera jako brak zaangażowania lub miłości.

fot. unsplash.com

Nie rzadko to właśnie jest mężczyzna, który swoim, czasami zupełnie nieświadomym zachowaniem sprawia, że kobieta zaczyna czuć się mniej ważna i odepchnięta. Na co w takim razie powinien zwrócić uwagę mężczyzna, który nie chce, aby kobieta straciła nim zainteresowanie?

Poniżej przedstawiamy typowe zachowania facetów, które mogą sprawić, że ich partnerka czuje się odtrącana.

Twój język jest pozbawiony uczuć

Czasami wracasz do domu padnięty po pracy i rzucasz chłodne „cześć” w progu do swojej partnerki. Weź po uwagę, że ona czekała na Ciebie cały dzień i nie mogła doczekać się Twojego powrotu do domu i przytulenia a od Ciebie wieje chłodem. Spróbuj, pomimo zmęczenia, przywitać swoją kobietę nieco cieplej, to sprawi, że zawsze będzie czuła się ważna i kochana.

Zostawiasz ją samą na imprezach

Kiedy wybieracie się na przyjęcie czy imprezę w gronie znajomych ona zawsze chce, żebyś był przy niej choć nie zawsze Ci o tym mówi. Oczywiście masz prawo do rozmowy z przyjacielem bez swojej partnerki u boku, ale zanim ją zostawisz to upewnij się, że ona czuje z tym komfortowo.

Ignorujesz ją lub żartujesz sobie z niej

Dużo mężczyzn lubi spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu czy to na rowerze, kajakach czy podczas wspinaczek i często na takie wycieczki zabierają ze sobą swoje partnerki. Jeżeli Ty też lubisz tego typu aktywności i zabierasz na nie swoją partnerkę to pamiętaj, że ona może nie być w stanie utrzymać Twojego tempa. Pamiętaj o tym i nie ignoruj ani ani nie żartuj sobie z niej tylko zachowuj się tak, aby ona czuła się przy Tobie bezpiecznie.

Wolisz spędzać czas z przyjaciółmi

Jeżeli tak jest to dla niej jest to jasny sygnał, że nie jest dla Ciebie tak interesująca jak inni ludzie. Aby to zmienić postaraj się następnym razem zaangażować swoją kobietę w rozmowę z dobrym kolegą, dzięki temu ona będzie się czuła dla Ciebie ważna.