w

To para świętuje 72-rocznicę ślubu. Co za historia!

Czy miłość na całe życie istnieje? Czy można przeżyć z jednym człowiekiem niemal całe życie, a do tego kochać go, szanować i nie opuszczać, aż do śmierci? Niedawno jedno takie małżeństwo świętowało 72. rocznicę ślubu. Ich miłość z biegiem lat tylko się umacniała. Nie widzą poza sobą świata. Jaka jest tajemnica ich uczucia?

Właśnie świętowali 72. rocznicę ślubu
Właśnie świętowali 72. rocznicę ślubu / fot. Canva

Miłość na całe życie

Prawdziwa miłość jest w stanie pokonać wszystko. Nie sztuką jest wymienić coś na lepszy model. Sztuką jest naprawić coś, co zaczyna się psuć. Tego zdania są zdecydowanie Leonard i Shirley, którzy niedawno świętowali 72. rocznicę małżeństwa. Czy to nie jest niezwykłe? Spędzić całe życie tylko z jedną osobą, a miłość, którą widzimy w ich oczach, czuć na kilometr. Ależ oni się kochają!

Miłość jak z bajki

Leonard i Shirley mieszkają obecnie w domu o nazwie Grace Manor Centre. O ich miłości opowiedziała jedna z pielęgniarek, która patrząc na nich każdego dnia, nie mogła uwierzyć, że historia dzieje się naprawdę. Chciała również zrobić dla nich coś miłego i zaplanowała dla pary romantyczną sesję zdjęciową. Dla Shirley przygotowała również różową sukienkę, aby ta mogła poczuć się pięknie i kobieco. Za zgodą rodziny pary, zdjęcia opublikowała na swoim Facebooku, dzieląc się absolutnie wyjątkową historią.

Miłość, jaką okazują sobie Leonard i Shirley to obraz, którego na co dzień się nie widzi. Kiedy wokół nas wiele związków po prostu się rozpada, oni są przykładem na to, że można kochać i dbać o związek. Wspólnie dożyć pięknej starości i nie potrzebować niczego więcej, prócz siebie. Są dla siebie jak powietrze.

Ta historia wzrusza do łez!