w

Te cechy powinien posiadać facet po trzydziestce

Szukasz dojrzałego faceta, który wie czego chcesz? Zależy Ci na trwałej relacji, a nie tylko przelotnym romansie? W przypadku trzydziestoletnich mężczyzn zwróć uwagę na te kilka cech. Czy Twój być może przyszły partner to posiada? Dobrze by było, w przeciwnym razie możesz spodziewać się życia z wiecznym Piotrusiem Panem, albo po prostu nieodpowiedzialną osobą.

związek
Fot. Pexels.com

Wie, kim jest

Jeżeli facet, którego spotkałaś wie kim jest i czego chce – to super. Każda osoba, która zdaje sobie sprawę z tego, jakie są jej mocne strony i jak je spożytkować, by żyło się lepiej, najpewniej ma wysoki poziom świadomości. Jeżeli zależy Ci na trwałej relacji i odpowiedzialnym partnerze, to dobrze wróży.

Jest szczęśliwy sam ze sobą

Nie, nie chodzi o to, że nie chce związku i będzie wiecznie sam, bo tak jest mu najlepiej (chociaż kto wie?). Osoba, która radzi sobie sama ze sobą (nie tylko pod kątem finansowym), jest po prostu odpowiedzialna i zaradna. A mniemamy, że kogoś takiego właśnie szukasz, prawda?

Ma za sobą doświadczenia związkowe

Czyli był w związku dłużej niż kilkanaście dni czy tygodni. Dobrze, by Twój ponad trzydziestoletni partner miał jednak jakieś związkowe doświadczenia. Dzięki temu może być bardziej świadomy czego chce teraz i co robić, by jednak tym razem stworzyć udaną relację.

Rozmawia, także o rzeczach intymnych

Rozmowa to podstawa budowania każdej relacji. Dobrze, by trzydziestolatek, na którego zwróciłaś uwagę, umiał rozmawiać, także o rzeczach intymnych. W przeciwnym razie jakieś niedogadane rzeczy mogą w końcu wybuchnąć.

Zobacz także: Zazdrość o jego byłe – to nie ma sensu!