w

6 sygnałów, że twój mężczyzna naprawdę Cię kocha

Wiele kobiet, szczególnie w młodszym wieku często czuje się w związku niepewnie. Czasami, nasze najgorsze przeczucia są uzasadnione, ale łatwo też zwątpić w szczerość uczuć naszego partnera przez nasze własne uprzedzenia i negatywne doświadczenia z przeszłości.

Na szczęście, istnieje kilka oczywistych znaków, które pomogą ci ustalić czy twój partner rzeczywiście cię kocha.

Jest w ciebie zapatrzony niczym w obrazek

Autorzy romantycznych ballad wiedzą co piszą – prawdziwie zakochany mężczyzna nie będzie w stanie oderwać od ciebie wzroku. Wielu mężczyzn ma to spojrzenie gdy jesteś uszykowana na piątkowy wieczór, ale jeśli zauważysz, że on patrzy na ciebie z uwielbieniem i ekscytacją nawet gdy gotujesz obiad czy zakładasz płaszcz, to znaczy, że jest w tobie zakochany.

Nie wypomina ci błędów z przeszłości

Każdy z nas popełnił w życiu błędy. Niektóre są tak poważne, że mogą nawet zniszczyć związek. Jeśli twój partner zna twoją przeszłość, włącznie z momentami z których nie jesteś dumna, ale potrafi ją zaakceptować, to znak, że naprawdę mu na tobie zależy. Dojrzały związek polega na akceptowaniu każdej strony partnera, a nie wyłącznie tej przyjemnej.

Zdaje sobie sprawę jak jego zachowanie wpływa na ciebie

Nasze zachowanie wpływa na inne osoby, czy tego chcemy czy nie. Jeśli zauważysz, że twój partner robi co może aby uniknąć sprawienia ci zawodu, to dobry znak. Pamiętaj jednak, że czasami szczera rozmowa jest lepsza od udawania, że nic się nie dzieje.

Zauważa małe rzeczy, które sprawiają ci radość

Łatwo docenić wielkie gesty, ale to małe rzeczy liczą się najbardziej. Dla przykładu, jeśli twój partner pamięta twój ulubiony smak lodów, nazwę tego głupiego serialu, który oglądasz gdy jesteś smutna, albo imię twojego pierwszego zwierzaka, pokazuje tym samym, że zależy mu na tobie wystarczająco aby wznieść się ponad stereotypowe kwiaty i bombonierkę (które wciąż uwielbiamy) Taka więź jest o wiele bardziej osobista i intymna.

Okazuje swoją wrażliwą stronę i oczekuje tego samego

Trudno zbudować silną więź bez odsłonięcia swojej wrażliwej strony. Jeśli jest on gotowy pokonać strach przed odrzuceniem, i zdradzić swoje myśli i problemy, pokazuje tym samym, że ufa ci i chce zbudować z tobą wspólną przyszłość. Oczywiście, działa to w obie strony.

Jest gotowy rozmawiać o problemach

Mimo że zdrowa dawka emocji może pomóc w rozwiązaniu konfliktu, krzyczenie na siebie nie rozwiąże problemu. Po wyrzuceniu z siebie emocji powinniście być w stanie przeprowadzić spokojną rozmowę i ustalić najlepsze wyjście z sytuacji. Komunikacja to klucz do silnego związku.

źródło: brightside.me