w

3 cenne wskazówki… by wzmocnić Związek

Jeżeli żyjesz w silnym związku, to jesteś na najlepszej drodze, do osiągnięcia pełnego szczęścia. Niestety nie zawsze związek, który budujemy z drugą osobą, jest silny.

Pomimo dużego uczucia, jakim się nawzajem obdarzacie, często nad związkiem trzeba też pracować. Możesz sprawić, aby Twój związek był silny, wystarczy zastosować się do kilku rad.

Zacznij od uprzejmości

Osoby uprzejme działają na innych jak magnes. Lubimy otaczać się takimi osobami, ponieważ czujemy, że im na nas zależy. Jeżeli zaczniesz codziennie obdarzać swojego partnera uprzejmością to nie tylko Ty będziesz czuła się lepiej, ale i on to na pewno doceni.

Pozbądź się toksycznych ludzi

Jako para przebywacie też w towarzystwie innych ludzi. Przyjrzyj się tym osobom, które Was otaczają i staraj się wybierać przyjaciół, którzy zawsze Was wspierają i dzięki którym Wasz związek może się rozwijać.

Skup się na podobieństwach, a nie na różnicach

Całą swoją uwagę poświęcaj temu, w czym jesteście do siebie podobni i nie skupiaj się za bardzo na tym, co Was dzieli. Jeżeli każdego dnia zaczniesz zwracać uwagę na rzeczy, które Twój partner robi podobnie lub wyzwalają u niego takie same emocje jak u ciebie to zaczniesz zauważać jak wiele Was łączy, o czym może nie zdawałaś sobie do tej pory sprawy.