w ,

Rzeczy, które warto zrobić wspólnie z najlepszym przyjacielem, aby stworzyć piękne i długotrwałe wspomnienia.

Chcesz się dobrze bawić ze swoim najlepszym przyjacielem, ale brakuje Ci pomysłów jak? Oto kilka rzeczy, które nie tylko sprawią, że będziecie się dobrze bawić, ale zapamiętacie wspólne chwile na zawsze.

1# Zróbcie sobie sesję zdjęciową

Zarezerwujcie sobie fotografa, który zajmuje się profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi. W ten sposób nie tylko miło spędzicie razem czas, ale również będziecie mieć pamiątkę na całe życie.

2# Wybierzcie się na podwójną randkę w ciemno

Randki w ciemno wydają się trochę przerażające, ale jeśli będzie to podwójna randka z Twoim najlepszym przyjacielem, możecie potraktować to jako przygodę.

3# Zamieszkajcie razem

To może wzmocnić Waszą przyjaźń pod warunkiem, że potraficie wytrzymać ze sobą pod jednym dachem.

4# Wybierzcie się na dłuższą przejażdżkę

Któregoś weekendu, kiedy obydwoje macie czas wybierzcie się na przejażdżkę. A gdzie pojedziecie to, nie ma znaczenia, na pewno po drodze sami zdecydujecie gdzie się zatrzymać.

5# Zróbcie sobie pasujące tatuaże

Może to wydawać się zbyt odważne, ale takie tatuaże mogą wzmocnić Waszą przyjaźń. Może być to coś małego, delikatnego, w miejscu, którego nie odsłaniacie, ale Wy zawsze będzie o tym wiedzieć.

6# Napiszcie do siebie listy

Jest jeden warunek, nie możecie przeczytać tych listów wcześniej niż rok po napisaniu. To jest zawsze interesujące jak przyjaźń się rozwija przez taki okres czasu.