w ,

Jak uniknąć bycia zdradzonym po raz kolejny…

Bycie zdradzonym wyzwala w nas bardzo negatywne emocje, pod wpływem, których zaczynamy przeklinać zakończony już związek, czujemy, że nigdy nie będziemy w stanie zaufać po raz kolejny. Poniżej przedstawiamy sposoby, które mogą pomóc nam nie zostać zdradzonym po raz kolejny.

1# Nie spiesz się z randkowaniem

Jest czymś niesamowitym, kiedy czujesz, że zakochujesz się w kimś nowym, razem z kolejnym spotkaniem to uczucie cały czas wzrasta. Ale bądź ostrożna, nie spiesz się, nabierz dystansu, bo nie da się poznać kogoś dobrze w krótkim czasie. Czasem nawet po wielu miesiącach albo latach zdajemy sobie sprawę, że nigdy tak naprawdę nie znaliśmy dobrze osoby, której zdecydowaliśmy się zaufać.

2# Zrezygnuj z gierek

Angażowanie się w różne gierki, które polegają na manipulowaniu drugim człowiekiem, są przeciwieństwem uczciwości. Kiedy rezygnujesz z tego typu gierek, wykazujesz się dojrzałością oraz wydajesz się być osobą, którą można traktować poważnie.

3# Rozmawiaj

Jeśli nie mówisz o swoich uczuciach, o tym, czego chcesz lub czego oczekujesz od swojego partnera, to nie spodziewaj się, że on będzie wiedział sam. Nie ma na świecie ludzi, którzy potrafią czytać w myślach.

4# Zaufaj swojemu partnerowi

To, że raz zostałaś zdradzona nie oznacza, że każdy mężczyzna zdradza, i, że zostaniesz na pewno zdradzona jeszcze raz. Nie można kontrolować ludzi przez cały czas, jeżeli Twój partner nie daje Ci powodu, aby mu nie ufać to mu zaufaj, tak to proste.

5# Przestań podejrzewać najgorsze

Bycie pesymistą jest wykańczające, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego otoczenia. Jeżeli życie ma polegać tylko na tym, co może pójść źle, zamiast skupiać się na tym, co idzie dobrze i cieszyć się każdą chwilą, to po co w ogóle rano się budzić?

6# Bądź niezależna

To, że kogoś kochasz, nie oznacza, że wszystko musicie robić zawsze razem, a Ty masz rezygnować z rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność. Dobrze robi partnerom, kiedy od czasu do czasu spędzają czas osobno i poświęcają się swoim pasjom.