w

Po tym poznasz, że On się Tobą zmęczył

Czy wiesz po czym możesz poznać, że on się Tobą zmęczył? Co to właściwie oznacza? Każdy z nas będąc w jakiejkolwiek relacji, czy to miłosnej, przyjacielskiej lub rodzinnej doświadcza sytuacji, kiedy ma po prostu dość. Zazwyczaj, gdy jedna osoba męczy się tą drugą to chce od niej odpocząć.

fot. pexels.com/cottonbro

Możesz zauważyć, że ktoś czy to chłopak czy przyjaciółka a może nawet siostra zaczęli oddalać się od Ciebie. Czy to znaczy, że są nami zmęczeni?

Poniżej przedstawiamy kilka sygnałów, które wysyła nam osoba, która się nami zmęczyła.

Czujesz dystans

Oddala się od Ciebie, ponieważ jest poirytowany Twoją obecnością. To jest niestety naturalne zachowanie w sytuacji, kiedy ktoś nas męczy. Nie ma ochoty Cię przytulić, rozmawiać z Tobą, zaczyna ewidentnie Cię unikać.

Przykre żarty

Zaczynasz słyszeć od niego żarty na temat zostawienia Ciebie albo wyrządzenia Ci krzywdy. Czasami takie żarty mogą odkryć co tak naprawdę siedzi w głowie drugiego człowieka.

Czujesz się nieswojo

Masz wrażenie, że musisz chodzić na palcach, żeby go nie zdenerwować tak jakby od tego zależał Wasz związek. Zastanawiasz się kilka razy zanim się odezwiesz, bo nie chcesz go zdenerwować.

Nie rozmawia z Tobą

Kiedyś potrafiliście rozmawiać godzinami o wszystkim, Waszych osobistych problemach czy radościach a teraz masz wrażenie, że zamknął się w sobie a próba podjęcia z nim rozmowy denerwuje go.

Myśli tylko o sobie

Kiedyś było inaczej. Wiedziałaś, że twoje potrzeby są dla niego ważne, ale teraz jest zupełnie na odwrót. Masz wrażenie, że on już w ogóle o Tobie i twoich potrzebach nie myśli i jest skupiony tylko na sobie.

Wpada w gniew

Cokolwiek byś nie powiedziała lub nie zrobiła on dostaje szału. Przykro nam to pisać, ale najprawdopodobniej on ma dosyć, Ciebie i związku z Tobą.

Nie poświęca Ci tyle czasu co kiedyś

Kiedyś byliście nierozłączni a teraz masz wrażenie, że zaczyna brakować dla Ciebie miejsca w jego grafiku. Nie możesz się do niego dodzwonić, nie odpisuje na smsy a randki odwołuje w ostatniej chwili.

Chce przestrzeni

Jeżeli doszliście w swoim związku do momentu, w którym on prosi Cię o przerwę to niestety nie wróży to nic dobrego. W każdej relacji potrzebujemy mieć tylko swoją przestrzeń, ale w sytuacji, gdy on o nią prosi to raczej nie uda Wam się wrócić to tego co było kiedyś. On się Tobą z jakiegoś powodu zmęczył. Lepiej będzie dla Ciebie pogodzić się z tą sytuacją i pozwolić mu odejść teraz niż później długo cierpieć.