w

Twój partner jest emocjonalnie niedostępny? Nic z tego nie wyjdzie…

Emocjonalnie niedostępny mężczyzna to najtrudniejsze zadanie z matematyki na maturze. Na dodatek bez klucza i często również… rozwiązania. Nie rozmawia, nie tłumaczy, nie opowiada o emocjach. One dla niego zupełnie istnieją. W efekcie kobieta, która wchodzi w taką relację jest w niej bardzo samotna. Bez wyjątku.

fot. Canva
fot. Canva

Niedostępny ma zawsze wymówkę

Wiecznie zajęty, a jego plany pojawiają się nagle i są przecież najważniejsze. Czasem mówi o nich z wyprzedzeniem, ale najczęściej zapomina Cię o nich poinformować. Twierdzi wówczas, że przecież każdemu może się zdarzyć. Szkoda tylko, że jemu zdradza się non stop.

Nie jest pewien swoich uczuć i planów

Wielokrotnie powtarza, że nie jest gotowy na trwałą relację, potem jednak mówi, że tęskni i żyć bez Ciebie nie może. Kiedy już przyjedziesz, zrobisz kolację, wyprasujesz koszulę i zadbasz o niego, następnego dnia uzna, że to był błąd. Znasz to? Typowy emocjonalny egoista.

Nie interesujesz go w głębszym stopniu

On nie pyta. O Twój dzień, pracę, rodzinę, przyjaciół, hobby. Wszystko zawsze tak zaprząta mu głowę, że nie ma nawet czasu pomyśleć o tym, że mógłby pokusić się chociaż o jedno tego typu pytanie. Nic dziwnego. W końcu nie jest w stanie zaoferować Ci niczego.

Uwielbia uwodzić i zwodzić

Kiedy tylko chce, jest w stanie zdobyć każdą. W końcu tak zdobył Ciebie. Pięknymi historiami, bajerowaniem, opowiadaniem niestworzonych rzeczy na temat tego, jak to udało Wam się odnaleźć. O tym, jaka będzie Wasza przyszłość. Wspólna. Wówczas to potrafił. Ale kiedy jesteś już jego… no właśnie.

Humorzasty dzieciak

Zachowuje się, jakby był wiecznie obrażony. Nie ma w sobie za grosz kultury do innych osób. Wychodząc z nim do restauracji obawiasz się o jego zachowanie wobec kelnerów. O swojej ex wypowiada się w najgorszych słowach… strach pomyśleć co mówi o Tobie.