w

Twój partner jest emocjonalnie niedostępny? Nic z tego nie wyjdzie…

Emocjonalnie niedostępny mężczyzna to najtrudniejsze zadanie z matematyki na maturze. Na dodatek bez klucza i często również… rozwiązania. Nie rozmawia, nie tłumaczy, nie opowiada o emocjach. One dla niego zupełnie istnieją. W efekcie kobieta, która wchodzi w taką relację jest w niej bardzo samotna. Bez wyjątku.

fot. Canva
fot. Canva

Niedostępny ma zawsze wymówkę

Wiecznie zajęty, a jego plany pojawiają się nagle i są przecież najważniejsze. Czasem mówi o nich z wyprzedzeniem, ale najczęściej zapomina Cię o nich poinformować. Twierdzi wówczas, że przecież każdemu może się zdarzyć. Szkoda tylko, że jemu zdradza się non stop.

Czytaj także  3 rzeczy, za które możesz być wdzięczna swojemu eks!

Nie jest pewien swoich uczuć i planów

Wielokrotnie powtarza, że nie jest gotowy na trwałą relację, potem jednak mówi, że tęskni i żyć bez Ciebie nie może. Kiedy już przyjedziesz, zrobisz kolację, wyprasujesz koszulę i zadbasz o niego, następnego dnia uzna, że to był błąd. Znasz to? Typowy emocjonalny egoista.

Nie interesujesz go w głębszym stopniu

On nie pyta. O Twój dzień, pracę, rodzinę, przyjaciół, hobby. Wszystko zawsze tak zaprząta mu głowę, że nie ma nawet czasu pomyśleć o tym, że mógłby pokusić się chociaż o jedno tego typu pytanie. Nic dziwnego. W końcu nie jest w stanie zaoferować Ci niczego.

Uwielbia uwodzić i zwodzić

Kiedy tylko chce, jest w stanie zdobyć każdą. W końcu tak zdobył Ciebie. Pięknymi historiami, bajerowaniem, opowiadaniem niestworzonych rzeczy na temat tego, jak to udało Wam się odnaleźć. O tym, jaka będzie Wasza przyszłość. Wspólna. Wówczas to potrafił. Ale kiedy jesteś już jego… no właśnie.

Czytaj także  Jak wybaczyć zdradę? Wybaczenie nie oznacza pojednania...

Humorzasty dzieciak

Zachowuje się, jakby był wiecznie obrażony. Nie ma w sobie za grosz kultury do innych osób. Wychodząc z nim do restauracji obawiasz się o jego zachowanie wobec kelnerów. O swojej ex wypowiada się w najgorszych słowach… strach pomyśleć co mówi o Tobie.