w ,

Jeśli tylko zechce, będzie z Tobą. To proste!

Mówi się, że prawdziwy mężczyzna po prostu kocha. Nie potrzebuje nikomu nic udowadniać. Jest obok, kiedy ona go potrzebuje. Nie wstydzi się, kiedy koledzy mają go za pantofla, bo wcale nim nie jest. Po prostu kocha, więc robi dla niej wszystko. Jeśli facet nie ma czasu na to, aby znaleźć się w Twoim życiu, to na co Ty czekasz?

Znajdź takiego, na którego nie będzie trzeba czekać. Oni istnieją.

fot. Canva
fot. Canva

Nie można być w połowie w ciąży

O ciąży, to takie słynne powiedzenie, które idealnie pasuje do miłości. Bo tak jak nie można być w połowie w ciąży, tak nie można również w połowie kochać. Nie wiedzieć. Zastanawiać się. Dzisiaj mocniej, jutro słabiej. Ludzie! Każdy facet, który wysyła Ci sprzeczne sygnały nie jest wart Twojej uwagi. To nie mężczyzna, to chłopczyk, który nie dorósł jeszcze do relacji.

Otaczaj się ludźmi, którzy odzwierciedlają Twój poziom emocjonalny, aby nie dać się zranić tym, którzy kompletnie nie wiedzą, czym są uczucia i stabilizacja.

Nie tylko Ty powinnaś się starać

Relacja to stale trwający proces. Ogień pali się tylko wtedy, jeśli do niego dorzucamy i dbamy o to, aby płonął. Nie może to jednak działać jednostronnie. To nie tylko Ty jesteś odpowiedzialna za utrzymanie związku. Każde z Was nosi na ramionach to samo brzemię. W miłości nie ma miejsca na niepewność i znaki zapytania.

Decydując się być z kimś, musisz mieć pewność ze swojej i jego strony, że angażuje się na 100%, a nie na 99. Furtki są w bramach, a nie w relacjach. Mężczyźni często kompletnie tego nie rozumieją.

Związek to nie udręka

W nocy nie możesz spać, a kiedy się spotykacie robisz wszystko, aby ON czuł się dobrze. Kiedy nie jesteście razem, wstrzymujesz się z wysłaniem mu SMS’a, bo obawiasz się, że będziesz się narzucać lub pora może być nieodpowiednia? STOP. To nie związek. To koszmar. Przecież miłość to również spontaniczność. Brak stresu, że ktoś weźmie nas za wariatów, bo w końcu wariujemy z miłości i jest to całkowicie normalne.

Zawalcz o swoje szczęście. Odrzuć toksyczne relacje, wybieraj facetów, którzy chcą przy Tobie być, a nie tych, którzy muszą się jeszcze zastanowić.