w

Po czym poznać, że on ciągle myśli o swojej EX?

Poznajesz mężczyznę, który robi na tobie świetne wrażenie. Od słowa do słowa okazuje się, że coraz więcej was łączy, a czas spędzony razem mija błyskawicznie. Wszystko wygląda pięknie oprócz jednego faktu.

Nie możesz oprzeć się wrażeniu, że w jego myślach wciąż obecna jest jego była dziewczyna. Jak rozpoznać czy to tylko twoja nadinterpretacja, czy coś faktycznie jest na rzeczy?

Poznaj zachowania, które zdradzą ci prawdę.

Nawiązuje do niej w rozmowach

Na etapie wzajemnego poznawania się oczywistym jest, że mówimy też o swojej przeszłości. Zazwyczaj po kilku rozmowach temat zostaje wyczerpany, a to co było kiedyś oddzielone grubą kreską. Zdarza się jednak, że ktoś wchodzi w kolejny związek, kiedy tak naprawdę nie jest na niego gotowy.

Jego myśli krążą wokół poprzedniej partnerki, a wyrazem tego jest wielokrotne pojawianie się jej imienia w waszych rozmowach. Z pozoru niewinne wtrącenia dają mocny sygnał, że ktoś tu chyba nie uporządkował spraw z przeszłości.

Nie potrafi zerwać kontaktu

Sytuacja wygląda jeszcze gorzej, jeśli twój wybranek kontaktuje się ze swoją byłą o wiele częściej, niż przystaje na ex partnerów. Nie chodzi o to, żeby na jej widok odwracał głowę i udawał, że się nie znają! Jeśli jednak ciągle wymienia z nią wiadomości lub przebąkuje o „koleżeńskim” spotkaniu, to zdecydowanie nie wróży nic dobrego.

Natknęłaś się na zbyt wiele pamiątek po niej

Każdy z nas ma prawo do wspomnień. Wymaganie, żeby druga osoba pozbyła się zdjęć lub innych pamiątek ze swoich poprzednich związków jest nie na miejscu. Ważne jest natomiast, żebyś miała pewność, że nie mają już one uczuciowego znaczenia.

Tak na pewno się nie dzieje, jeśli w jego mieszkaniu co rusz napotykasz na rzeczy jego byłej, a na ścianie wisi ich wspólne zdjęcie, którego „nie miał czasu” schować. Chyba już wiesz, co powinnaś wtedy zrobić?

Nie wyznaje ci uczuć

Jeśli do tego wszystkiego, mimo rozwijającej się relacji, nie słyszysz od niego żadnych miłosnych wyznań, masz już pewność, że to nie ma sensu. Niektórzy potrzebują więcej czasu żeby uzewnętrznić swoje uczucia, ale w połączeniu z poprzednimi przykładami, nie ma miejsca na złudzenia. W jego myślach wciąż obecna jest jego ex!