w

Nieprawdziwa miłość – po czym poznć, że między Wami jest jedynie strach przed samotnością?

Niedawno poznałaś faceta. Niby z nim wszystko okay – jest przystojny, kulturalny szarmancki i każdy dzień zaczyna od „dzień dobry”. Jednak spotykając się z nim wewnątrz czujesz, że to nie to. Nie ma „motyli w brzuchu”, a w powietrzu nie unosi się „chemia”. Nieprawdziwa miłość – podpowiadamy, po czym ją poznać!

Nieprawdziwa miłość – wasze myśli nie podążają w tym samym kierunku

Domeną zakochanych jest to, że ich myśli biegną w podobnym kierunku. Czasami wręcz ma się wrażenie wzajemnego odczytywania swoich myśli. Nie należy jednak zrażać się już na samym początku. Niejednokrotnie przychodzi to z czasem, kiedy już lepiej się poznacie i przegadacie wspólnie wiele godzin.

On nie mówi o wspólnych planach na przyszłość

Kiedy pomimo tego, że spotykacie się już długo i macie podobne marzenia na przyszłość – obydwoje chcecie mieć dom, założyć rodzinę, podróżować,  on wspomina o swoich planach i nigdy Cię w nich nie uwzględnia, to znak, że najprawdopodobniej nie myśli o Tobie poważnie. Ani razu nie zaproponował też, że przedstawi Cię znajomym i rodzinie. Wyjeżdża sam nawet wówczas, kiedy wie, że Ty w tym czasie spędzisz samotny weekend? Uciekaj!

Nieprawdziwa miłość – kiedy nie czujesz „motyli w brzuchu”

Niby go lubisz, niby dobrze się Wam rozmawia, nie czujesz przy nim skrępowania i zwyczajnie Ci się podoba fizycznie, ale nic poza tym. Kiedy Cię dotyka w Twoim brzuchu nie pojawiają się „motyle”, a wspólne zbliżenia nie wydają się być „magiczne”.

nieprawdziwa miłość

Twój humor nie poprawia się nagle, kiedy go widzisz

Miłość, a szczególnie jej pierwsze momenty „uskrzydlają”. Kiedy jesteś w kimś zauroczona na każde spotkanie przychodzisz z uśmiechem na twarzy, a opuszczasz je ze smutkiem i niecierpliwym oczekiwaniem na kolejne. Kiedy spotykając się z nim czujesz jakbyś widywała zwykłego kolegę, to niestety nie jest to dobry znak.

On nie mówi Ci komplementów

Zakochany mężczyzna wprost nie może przestać patrzeć na swoją wybrankę. Ta jest dla niego wyjątkowo piękna, a on nie omieszka tego nie powiedzieć. Kiedy Twój partner nie mówi Ci, jak bardzo jesteś dla niego ważna, a Ty nie czujesz potrzeby, aby mówić to jemu, to znak, że coś jest między wami nie w porządku.

Nieprawdziwa miłość – kiedy nie czujesz, że możesz być sobą

To nie jest udana relacja, kiedy Ty czujesz się ciągle oceniana i nie możesz po prostu pozostać sobą. Kiedy nie dajesz sobie pozwolenia na przyjście na randkę bez makijażu i powstrzymujesz się od żartów, to lepiej szybko się zastanów, co leży u tego podstaw. Przy swoim facecie powinnaś się czuć swobodnie i pięknie niezależnie od tego, czy dopiero wstałaś z łóżka, czy wyglądasz jak prawdziwa księżniczka.

Masz wrażenie, że on wcale nie chce Cię lepiej poznać

Zakochany facet „spija” z ust swojej kobiety każde słowo. Uwielbia jej słuchać i chce poznać każdy szczegół z jej życia. Interesuje go każdy aspekt i zawsze ma mnóstwo pytań. Gdy masz wrażenie, że on chce mówić tylko o sobie, a po kilku randkach nawet nie wie, gdzie mieszkasz i czy masz rodzeństwo, to uciekaj jak najprędzej!