w ,

Kto stłukł wazon? To kogo wytypujesz, podpowie wiele na temat Twojej osobowości

Jest to pewnego rodzaju test. Jedyne co musisz zrobić to popatrzeć na obrazek i odpowiedzieć, które dziecko zbiło wazon.

Na tym obrazku nie doszukasz się podpowiedzi, nie ma też błędnych odpowiedzi, natomiast to, które dziecko wskażesz, podpowie wiele na temat Twojej osobowości.

A# Ta odpowiedź wydaje się oczywista, ponieważ to, to dziecko pochyla się w sposób, który sugeruje przyjęcie na siebie winy, a pozostałe dzieci patrzą na niego jak na winnego.

Jeśli właśnie to dziecko wskazałeś, to oznacza, że jesteś osobą odpowiedzialną. Zwracasz uwagę na oczywiste szczegóły oraz jesteś bardzo ostrożny w swoim otoczeniu.

B# Dziewczynka wydaję się, być najstarszą pośród rodzeństwa. Patrzy z uśmiechem triumfalnym w kierunku dziecka, tak jakby cieszyła się, że to on został uznany winnym.

Jeśli wskazałeś na to dziecko, to oznacza, że jesteś osobą, która szuka sprawiedliwości. Nie uznajesz zrzucania winy na innych.

C# Chłopiec stoi wyprostowany, z rękami w kieszeni, jakby chciał powiedzieć swoją postawą- „Tak to ja, no i co z tego?”. Ręce schowane w kieszeni mogą też oznaczać ukrywanie pewnych emocji.

Jeśli wskazałeś na tego chłopca to bardzo prawdopodobne, że masz osobowość lidera. W swoim otoczeniu szukasz problemów spowodowanych przez ludzi, a nie okoliczności.

D# Dziewczynka chowa się za matką, aby uniknąć kary. Wygląda jakby, była wystraszona całą sytuacją, bo to ona mogła się do niej przyczynić.

Jeśli wskazałeś na to dziecko, oznacza to, że jesteś osobą, której można zaufać. Starasz się zawsze pracować nad swoimi wadami, dlatego często osiągasz sukces. Łatwo udaje Ci się zaufać ludziom, co czyni Cię bardzo wrażliwym.