w

“Kocham” można powiedzieć na wiele sposobów!

Lubisz dostawać kwiaty i drobne upominki, słyszeć czułe komplementy i każdego dnia utwierdzać się w tym, że on naprawdę Cię kocha. Sęk w tym, że on jest dość mało wylewny i niespecjalnie praktykuje to, co byś chciała. Czy to znaczy, że jednak Cię nie kocha? Absolutnie! Przyjrzyj się dokładnie jego zachowaniu i temu, jak Cię traktuje.

Kocham można powiedzieć na milion innych sposobów – trzeba więc umieć to zauważyć!

Martwi się o Ciebie i jest przy Tobie zawsze

Może nie rzuca Ci codziennie wyznań, patrząc Ci przy tym głęboko w oczy. Jednak zawsze czujesz jego oparcie, cokolwiek by się działo. Jest przy Tobie i pomaga Ci – czy to w zakupach, czy w przygotowaniu posiłku, czy przy dzieciach, czy przy problemach w pracy.

Jego obecność, nawet, jeśli jest milcząca, daje ogromne wsparcie, bo wiesz, że nie jesteś sama i możesz na niego liczyć. To jeden ze sposobów na powiedzenie “kocham”, który jednak nie zawsze prawidłowo odczytujemy.

We wszystkim myśli o Tobie w pierwszej kolejności

Zanim podejmie jakąkolwiek decyzję – czy to całkiem osobistą, czy związaną z wami – zawsze pyta Cię o zdanie i bierze je pod uwagę. Kupując coś czy wybierając kierunek wakacji, zwraca się z pytaniem o zdanie do Ciebie. Jeśli masz inne niż on, jest w stanie przychylić się do Twoich preferencji i czerpać z tego równie dużą przyjemność.

Stawianie Ciebie na pierwszym miejscu to również wyraźny sygnał świadczący o tym, że mu na Tobie zależy!

Poświęca się na Ciebie na każdym kroku

Nie chodzi oczywiście o akty męczeństwa, a o zwykłe, codzienne sprawy. On słucha muzyki, ale Tobie się zdrzemnęło na fotelu, więc zakłada słuchawki i idzie Cię nakryć. Chciał iść na mecz z kumplami, ale rozchorowałaś się, więc bez zastanowienia został z Tobą w domu i przynosi Ci herbaty.

Przykłady mniejszych i większych poświęceń można mnożyć bez końca. To kolejny sposób na powiedzenie “kocham Cię” bez użycia tych słów!