w ,

Jeżeli za bardzo kontrolujesz swojego partnera, to On zaczyna ukrywać przed Tobą swoją prawdziwą naturę

W dzisiejszych czasach nie jest łatwo znaleźć szczerą i prawdziwą miłość. Zewsząd słyszmy o parach, które rozstają się w wielkim hukiem oraz, oraz o toksycznych związkach gdzie jedno z partnerów wykorzystuję lub ogranicza tego drugiego.

Wiadomo jest, że aby związek był zdrowy, jego podstawą jest zaufanie, ale nie każdy potrafi zaufać. Boimy się, że gdy nie będziemy kontrolować naszych partnerów, to przeoczymy moment, kiedy coś może pójść nie tak.

Niestety nadmierna kontrola może sprawić, że nasz partner zacznie doskonale ukrywać pewne sprawy przed nami.

Na kolejnej stronie, przedstawiamy kilka sposobów jak kontrolować, aby ta druga strona nie zdawała sobie sprawy, że jest kontrolowana.

Uwaga

Daj odczuć swojemu partnerowi, że każda rzecz, która jest dla niego ważna, jest równie ważna dla Ciebie. Jeżeli on będzie wiedział, że Ty naprawdę interesujesz się jego życiem, zacznie się przed Tobą otwierać i będzie z Tobą zawsze szczery.

Czułość

Okazuj swojemu partnerowi czułość, wtedy kiedy jesteście sami. Obdarz go taką dozą czułości, żeby on sam chciał Ci ją okazywać publicznie a wtedy będzie to jasnym znakiem dla innych, że On jest już zajęty a na dodatek bardzo zakochany.

Zaangażowanie

Nie jest łatwo w dzisiejszych czasach zaangażować się w związek, ponieważ bardzo boimy się odrzucenia. Często jest tak, że chcemy, aby to ta druga strona była zaangażowana, a my trzymamy się na dystans. Spróbuj to odwrócić. Okaż swojemu partnerowi zaangażowanie tak, aby on chciał sam zaangażować się w związek z Tobą.