w ,

Czy znasz wiek swojej duszy?

Dusza, niezbadana materia wewnątrz człowieka, która wyróżnia ludzkość. Dla jednych nieśmiertelna dla innych niezbadana. Coś, co jest w nas, określa i determinuję sposób, w jaki myślimy oraz postępujemy.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile lat może mieć Twoja dusza, czy to ile Ty masz lat, oznacza, że dusza ma tyle samo? Okazuje się, że nie. Naukowcy wyodrębnili wiek duszy i podzielili go na etapy.

Przeczytaj i zobacz, na którym etapie jest Twoja.

Niemowlęctwo

Czy czujesz czasem, że pomimo wielu starań nie udaje Ci się uniknąć problemów? A może jesteś pełen obaw oraz masz wrażenie, że wszystko wokół Ciebie Cię przytłacza?

Dzieje się tak, ponieważ Twoja dusza dopiero się urodziła i nie zdążyła przyzwyczaić się do tego, jak działa świat.

Dorastanie

Czujesz się często rozdarty? Może nie potrafisz podejmować decyzji a wiele sytuacji, w których się znajdujesz, jest dla Ciebie niekomfortowych?

Jeżeli jesteś taką osobą, oznacza to, że Twoja dusza dopiero dorasta, ale nie martw się, ponieważ jest to proces, który prowadzi do dojrzałości.

Młodość

Szukasz miłości i wydaje Ci się, że znajdziesz ukojenie tylko w ramionach ukochanej osoby? To dlatego, że Twoja dusza ciągle jest młoda.

Młodość twojej duszy przepełniona jest romantyzmem i częściej kieruję się głosem serca niż rozumu.

Dojrzałość

Czy ciągle wydaję Ci się, że masz za dużo do zrobienia? A może jesteś bardzo ambitny i ciągle wyznaczasz sobie nowe cele?

Oznacza to, że twoja dusza osiągnęła dojrzałość. Dojrzałość duszy polega na tym, że czujesz jakbyś, chciał dotknąć gwiazd i ciągle gonisz za marzeniami.

Starość i mądrość

Czy w trudnych sytuacjach potrafisz zawsze zachować spokój? Jesteś cierpliwy i często się zamyślasz? Jeżeli tak to Twoja dusza osiągnęła starość.

Przez lata dojrzewała i osiągnęła ten poziom, kiedy stała się wyjątkowo mądra.

Antyczność

Czy jesteś osobą, której wydaję się, że do nikogo i niczego nie pasuje? Czy czujesz się na tym świecie jak w pułapce bez wyjścia? Oznacza to, że Twoja, jest antyczna.

To znaczy, że na przestrzeni wielu lat Twoja dusza przeszła już wszystkie wcześniejsze etapy i chciałaby zniknąć z tego świata. To jest ostatni etap twojej duszy na świecie, zanim rozpocznie ona nową podróż.