w

Jak poznać, że ma kochankę? Rozpoznaj te sygnały

Kochasz swojego partnera i jesteś pewna, że on Ciebie także? Skoro tak, to przecież nie musisz się martwić, że on Cię zdradzi, prawda? Pewnie te niewinne flirty ostatnio na imprezie u znajomych nie były żadnym zagrożeniem. On nigdy by Ci tego nie zrobił! Choć może Ci się tak wydawać, to jednak życie może okazać się przewrotne. Czasem warto mieć oczy i uszy dookoła głowy.

Te sygnały mogą wyraźnie pokazywać, że on może mieć KOGOŚ…

Nagle dokonał istotnych zmian w wyglądzie

Zmienił fryzurę, zaczął nosić zarost, wyraźnie schudł, zaczął uprawiać sporty, zmienił styl ubierania… Oczywiście to, że ściął włosy na krótko wcale nie jest równoznaczne z tym, że ma kochankę. Często jednak istotne zmiany w wyglądzie mogą nastąpić pod wpływem kogoś.

Ciągle siedzi z nosem w telefonie

Gdy go pytasz, co tyle robi na tym smartfonie, to odpowiada, że czyta newsy, rozmawia z kolegą, odpisuje szefowi, sprawdza jak wygląda rynek nieruchomości, gra w gry itd. itp. Jeżeli do tej pory telefon leżał odłogiem, a nagle nie widzi poza nim świata, to może być coś na rzeczy… Zwróć również uwagę, czy wszędzie go ze sobą zabiera, tak jakby się bał, że sprawdzisz co w nim jest.

Facet
Fot. Pexels.com

Oddala się od Ciebie

Nagle zaczął się od Ciebie oddalać. Wypomina Ci rzeczy, których nigdy nie wypominał, krytykuje cechy, których nie krytykował. Nagle zaczęłaś mu przeszkadzać? A może szuka usprawiedliwień, że wcale nie jesteś taka fajna i warto od Ciebie odejść.

Przestaje rozmawiać o przyszłości

Pamiętasz te dawne rozmowy o przyszłości? Uwielbiałaś to robić! Teraz on nie chce już planować, gdzie kiedyś zamieszkacie, czy jak będzie miał na imię Wasz kolejny pies.

Przestał się z Tobą kontaktować, gdy się nie widzicie

Kiedyś często dostawałaś od niego SMS-y w ciągu dnia, czasem zadzwonił, wysłał fajnego mema na Whatsappie. Teraz kompletnie nic. Zero. Tak jakbyś nie istniała. Może faktycznie przestał się Tobą interesować, bo bardziej interesuje się teraz kimś innym?

Pamiętaj, że nie każdy z ww. sygnałów świadczy o zdradzie. Bądź uważna i przede wszystkim – nie wpadaj w panikę. Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Zamiast oskarżać – zapytaj.

Zobacz także: Czas na jesień. 5 rzeczy, które warto zrobić w tym czasie.