w

Czy on ze mną flirtuje? 5 najpopularniejszych oznak flirtu!

Mowa ciała to potężne narzędzie. Jej znajomość daje Ci przewagę, przynajmniej na etapie rozpoczynania znajomości. Jak często zadajesz sobie pytanie: „Czy on ze mną flirtuje?” Poznaj najpopularniejsze oznaki flirtu!

Czy on ze mną flirtuje – kontakt wzrokowy

Kontakt wzrokowy to pierwsza rzecz, która przychodzi facetowi na myśl, kiedy znajduje się w grupie osób, a jedna z nich przykuła jego szczególną uwagę. Kiedy więc jesteś na imprezie, a jeden ze znajomych spogląda na Ciebie i utrzymuje spojrzenie przez kilka sekund, nawet kiedy Ty patrzysz mu w oczy, to znak, że mu się podobasz! Chcesz, aby podszedł? Daj mu szansę na jeszcze jedno dłuższe spojrzenie w Twoje oczy!

czy on ze mną flirtuje

Zdobycie Twojej uwagi

Kiedy facet jest Tobą zainteresowany, możesz być pewna, że będzie próbował zwrócić na siebie Twoją uwagę. Niektórzy robią to subtelnie poprzez ubiór lub wyrafinowane perfumy, inni wygłupiają się lub rozpoczynają rozmowę.

Czy on ze mną flirtuje – przypadkowy dotyk

Podejmowanie prób symulowania przypadkowego dotyku jest kolejnym etapem po nawiązaniu kontaktu wzrokowego. Kiedy więc, on próbuje zdjąć Ci pyłek z włosów, niechcący dotyka w windzie lub muska ramieniem podczas mijania Ciebie, wiedz, że wpadłaś mu w oko!

 Przechylanie głowy

Przechylanie głowy to podświadomy gest, który wykonujemy, kiedy jesteśmy kimś zainteresowani. Niezależnie, czy podoba nam się wygląd danej osoby, czy sposób i treść tego, co mówi, nasza głowa mimowolnie delikatnie przechyla się na bok.

Czy on ze mną flirtuje – szczery uśmiech

Kiedy w czyimś towarzystwie czujemy się dobrze, to nasz uśmiech będzie bardziej spontaniczny, a śmiech głośniejszy. Z łatwością jesteśmy w stanie rozróżnić uśmiech szczery od tego wymuszonego.