w

Czy ON na pewno Cię kocha? 5 zdań, które sugerują, że nie jesteś tą jedyną

Kiedy rozpada się damsko-męska relacja niejedna kobieta zastanawia się co zrobiła nie tak. Przecież się starała, a mężczyzna dawał sygnały, że jest nią zainteresowany. Przyglądając się jednak szczegółowo zachowaniu ukochanego często można odnaleźć sygnały, które już dawno pokazywały, że związek nie należał do tych przyszłościowych.

Jakie zdania dają sygnał, że mężczyzna może nie darzyć cię szczerym uczuciem?

Jesteś wspaniała, ale wolę się nie deklarować

Komplementy i czułe słówka mogą mocno namieszać w głowie kobiety, mylnie dając do zrozumienia, że mężczyzna naprawdę się w niej zakochał. Jeśli ktoś przekonuje cię o tym jaka jesteś wspaniała i idealna, a jednocześnie unika jakichkolwiek deklaracji, to jasny znak, że jego intencje nie są szczere.

Musisz radzić sobie sama

Wszystko jest pięknie do czasu kiedy potrzebujesz pomocy? Mężczyzna, który ucieka od problemów i nie daje odpowiedniego wsparcia nie jest dobrym kandydatem na partnera. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie jesteś dla niego na tyle ważna, aby poświęcał swój czas i energię na twoje kłopoty.

Powinniśmy zrobić sobie przerwę

Niby cię kocha, ale sugeruje, że przerwa dobrze wam zrobi? Zastanów się, czy pod tymi słowami nie kryje się próba ucieczki. Kochające osoby zazwyczaj nie dopuszczają do siebie myśli o rozstaniu czy przerwie w związku. Mężczyzna, z którym się spotykasz może po prostu nie mieć odwagi, aby powiedzieć ci o swoich prawdziwych uczuciach.

Jeszcze przyjdzie czas, żebyś poznała moich znajomych

Niechęć do zapoznania cię z jego rodziną lub znajomymi powinna sprawić, że zapali ci się ostrzegawcza lampka. Jeśli komuś naprawdę na tobie zależy, nie będzie odwlekał w czasie tego kroku. Mydlenie oczu i zapewnianie, że w końcu poznasz jego bliskich może oznaczać brak planów odnośnie waszej wspólnej przyszłości.

Dlaczego nie możesz być taka jak…?

Mężczyzna, który darzy cię szczerym uczuciem nie będzie cię przekonywał, że powinnaś się zmienić. Kocha cię taką, jaką jesteś. Jeśli notorycznie słyszysz porównywania do innych kobiet i masz poczucie, że nie spełniasz jego wymagań, to ewidentny sygnał, że powinnaś zakończyć tę relację. W tego typu związku nigdy nie będziesz „wystarczająco dobra”.