w ,

To, co zauważysz jako pierwsze, podpowie Ci, czego tak bardzo się boisz

Spójrz na obrazek i nie zastanawiając się długo, powiedz, co zauważyłeś jako pierwsze, a my odpowiemy jaki lęk się za tym kryje.

Mała dziewczynka

Jeżeli to mała dziewczynka wpadła Ci w oko jako pierwsza, to oznacza, że
najbardziej boisz się emocji skrywanych od dziecka. Prawdopodobnie Twoja matka w dzieciństwie nie okazywała Ci, tyle czułości ile powinna, przez to, teraz boisz się podejmować odpowiedzialnych decyzji, a emocje skrywane od dziecka, biorą nad Tobą górę.

Motyl

Motyl reprezentuje strach przed nowymi nieznanymi doświadczeniami lub przed śmiercią. Może to być strach przed okazjami z przeszłości, których nie wykorzystaliśmy lub strach po niezakończonej żałobie po kimś, kogo kochaliśmy.

Truskawka

Dużych rozmiarów truskawka, która została umieszczona w środku obrazka, symbolizuję serce. Jeżeli chcesz wiedzieć, czego się boisz, musisz spojrzeć w głąb siebie. Przede wszystkim powinieneś przyjrzeć się wszystkim swoim uczuciom związanym z miłością. To może być strach wywodzący się z przeszłych związków albo strach przed zaangażowaniem się w nowy związek.

Pająk

Od zawsze pająk wiązał się z ludzkim strachem. Tutaj również pająk symbolizuje strach, ale ten związany z otoczeniem, w którym się znajdujesz. Pająk z obrazka mówi o tym, że nie czujesz się bezpiecznie z ludźmi wokół siebie. Mogą to być ludzie z pracy lub z Twojego najbliższego otoczenia.

Drzewa

Jeżeli to drzewa, zauważyłeś jako pierwsze, to oznacza, że strach w twoim życiu sięga bardzo głęboko do Twojej historii. Być może wiele razy doświadczałeś w swoim życiu rozdarcia emocjonalnego. To rozdarcie towarzyszy Ci do dziś i jest to coś, czego najbardziej się boisz.

Pluszowe misie

Misie oznaczają poczucie bezpieczeństwa w dzieciństwie. Jeżeli to misie zauważyłeś jako pierwsze, to prawdopodobnie, bardzo boisz się utraty stabilizacji w Twoim życiu.

źródło: osegredo.com